Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Lehet baja?

Mit tegyek? Lehet baja?

Figyelt kérdés
babám 5 hónapos és eddig nem tudtam hogy egy éves korig nem szabad mézet enniük, de én mindennnap raktam egy picit a teába. fél kávéskanálnyit. Most megijedtem, ha megfertöződött az mennyi idő alatt jön elő? nagyon félek hogy baj lesz
2013. szept. 5. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az allergének miatt nem kaphat mézet, ugyanazért amiért epret sem kaphat.

Gáz, hogy a védőnő nem mondta, de az enyém sem mondta igazából sosem. Neked kell utánanézni mindennek, de még az se, tuti.:(

2013. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*az sem tuti.

De nem biztos, hogy jól tudom.

2013. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, nem allergia miatt nem kaphat.

a botulizmus miatt nem szabad, vagyis inkább tilos 1 éves kor alatt, mert tüdőgyulladást okozhat ilyen kicsiknél. annak meg nyilván jele van, szóval attól nem kell tartanod, hogy majd hónapok múlva lesz valami allergiás reakciója.

spórával nem tud megbírkózni a szervezetük, de azért nem olyan gyakori ez, gondolom jó minőségű mézet adtál neki.


azért nem árt utána olvasni mit nem szabad, nem olyan sok minden van, én is a neten kutattam ki a dolgokat, engem megnyugtatott, hogy tudtam mit mikor... :)

2013. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott van a fokozott allergizáló hatás is, amit 3-as belinkelt.

Akkor én sem mondtam hülyeséget, de rémlett a botulizmus is. Tudom, hogy terhesség alatt sem ajánlják a mézet.

1-es

2013. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nm bolti hanem egy ismerős csinálja, rendesen eladásra.Ezzel foglalkozik. Aggódjak? mennyi idő után tuti nincs baj?
2013. szept. 6. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a linkben szereplőket,ott le van irva minden!

Tök mindegy,hogy bolti vagy házi.1 éves kor alatt tilos adni!

2013. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!