Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen "szokatlan" módon...

Ti milyen "szokatlan" módon nevezitek kisbabáitokat? Menet közben milyen neveket kaptak, amiket hirtelen találtatok ki, és rajtuk maradtak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 16:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

30-as vagyok.

Ami lemaradt: Tökmag, Tökszár, Egyfogú (ez nem sokáig volt aktuális), Vigyorka, Vigyorka Mallorca, Puncurka, Picúr, Puncúr, Kiskrapek, Kisklepás.

2013. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Hurka Úr
2013. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ja, és Sonka! :D
2013. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Meg Babahusi. :)

Jó, hogy egyesével jut eszembe.:)

2013. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nekem is jutott még eszembe: sonkabonka, babulon. :)
2013. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

fiam pocok,kis pufók,így jött.

lányomat sokféle képen hívom,amikor rossz,általában rosszcsontkölke :) de azon felül nyuszkó,szívem ehhez hasonló.

de érdekes mert a családban szinte mindenkinek saját bece neve ami gyerek korából maradt rajta.

kíváncsi leszek az én gyerekeimnek lesz-e :)

2013. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
1 éves fiamnak rengeteg "beceneve" van. Ami ébben kicsúszik.. Férjem tökmagnak, kis csokinak (hófehér baba! :D), kis szarosnak hívja. Nálam meg tengernyi variáció van. Kicsi baba, dundiégó, Noli, pelenka szökevény, mulinó, stb. :)
2013. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ja, fürdés után mr. maffia és don corleone mert a hátrafésült vizes hajával úgy néz ki mint egy maffiózó. A mamájának cukorfalat, papájának meg kiskomám. :D
2013. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Huh,köszönöm a rengeteg választ,mindenkinek mentek a zöld kezecskék!

Olyan jó ezeket is olvasni!Milyen találékonyak vagytok! :D

11-es "Puni"-ján jót nevettem! :D


Mennyire érdekes,hogy némely csöppségnek már egészen pici korban vannak olyan jellemvonásai,vagy sajátosságai,amiről egész életére szóló becenevet kaphat!Persze vannak "standard" becenevek,ami csak max. addig szól,amíg a kicsi "rá nem szolgál" az igazi becenévre!


Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2013. szept. 11. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!