Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál,4-5 hetes...

Ma voltam dokinál,4-5 hetes terhes vagyok.2mm volt a petezsák. Ti nem féltek még így az elején, hogy ne adj Isten elmegy a baba? Csak én aggódok ennyire?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem csak Te aggódsz! Bár én csak 7 hetesen csináltam pozitív tesztet (hogy miért, az hosszú sztori, de én is nagyon féltem, hogy elmegy, úgyhogy mindig beszéltem hozzá, hogy nagyon akartuk őt, és tartson ki. Később már sokminden más miatt is fogsz aggódni, de azért hidd el a túlzott parázás sem tesz jót neki.

Pozitív gondolkodás a lényeg. Ne hallgass meg, ne olvass el negatív, paráztatós hozzászólásokat, véleményeket.

Gondolj mindig arra, hogy minden rendben lesz és vigyázz nagyon a babádra! (-:

2009. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 22 hetes km
2009. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes hogy aggódsz:) De nem kell!

Az első válaszolótól kérdezem hogy miért csak a 7. héten lett pozitív a tesztje?

2009. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21:57-nek: 10 évig azt hallgattam a dokimtól, hogy nehezen fogok teherbe esni, mert az egyik petefészkem alig működik és sokszor volt a másik petefészkemnél gyulladás. Amikor nem jött meg a menstruációm május 8-án, tesztet csináltam 4 napra rá, negatív lett. Elmentem dokihoz, megvizsgált, azt mondta, hogy nincs baba. Belenyugodtunk, elvégre csak 2 hete volt az esküvőnk, azóta próbálkoztunk. Az idegeskedésnek tudtuk be. Május 30-ig nagyon sok volt a munkám (könyvelő vagyok, 15 beszámolóm, adóbevallásom volt),sokat túlóráztam, szerveztük a nászutat.(Igazából előtte azért nem csináltam tesztet, hogy ne rontsa el a kedvünket, hogy megint negatív) Tüneteim nem voltak. Elmentünk nászútra. Ott megint nem jött meg, de görcsölgetett a hasam, és a második héten hánytam. Amint hazajöttünk pozitív lett. Kiderült, hogy kb. május 3-4. körül fogant a Drága!
2009. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Jogos a félelmed. Főleg most, az influs időszakban. Amint lázas leszel, rögtön csillapítsd és ügyelet vagy doki.

Egy 37hetes hasas doki:-)

2009. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a babó még nagyon picurka, és ha ilyen korán pozitívat teszteltél, a hormonjaiddal minden rendben lehet. Én már csak ezért sem aggódnék. Beszélgess vele, hogy mennyire szereted, és várod, és neki most az a dolga, hogy kapaszkodjon erősen, és növekedjen! Nekem segíteni szokott még a "mantrázás", amikor azt mondogatom magamnak, hogy egy egészséges baba fejlődik a méhemben.


Majd írd meg, mi volt a köv. uh-on! ;)

2009. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tegnap voltam dokinál és 4-5 hetes vagyok. 3mm-es petezsákot látott. egy kicsit sztem mindenki aggódik, de bízzunk benne, hogy nem lesz semmi baj és 9hónap múlva egészséges kisbabát szülünk. Így lesz, mert így kell lennie!!!

Boldog babavárást!

2009. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is paráztam és még mindig parázok néha.De főként a pozitív dolgokra gondolj és akkor nem lesz semmilyen gond.Ha majd először látod dobogni a kicsi szívét,az egy nagy élmény lesz.28 hetes km.
2009. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22-14: köszi a történetet! Érdekes volt:))

Nekem már 4 napja késik. Csütörtökön tesztelek eget, hátha. 2 nap késésnél még negatív volt:(

2009. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

mi annyira paráztunk párommal hogy szeretkezni nem mertünk amikor bújt már húztam el magam hogy nehogy baj legyen nagyon régóta akartuk de ez természetes hogy félsz szerintem. Ezek majd helyre állnak mindenkinél. Majd elkezdesz megnyugodni amikor kapod a dokidtól a jó híreket csak pozitívan mert nem lesz semmi bajotok! 14+5

2009. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!