Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok, olvatatok esetleg...

Hallottatok, olvatatok esetleg arról, hogy milyen következményei lehetnek annak, ha egy pár hónapos baba ne adj Isten elkapná ezt az új rettegett vírust?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Én nem sértegettem senkit ellentétben veled. És nincs is szükségem az idődre. :) És tudod (mivel már egy ideje ezen az oldalon vagyok- van tapasztalatom), ha azt írom, hogy nézd mennyit ad ki a kereső, akkor is beszólt volna valaki, hogy szegénynek válaszolni kell akkor is. Lehet hogy te szóltál volna be akkor is. Sajnálom hogy erőlködsz csúnyának látni, én nem gondoltam semmi rosszat ebbe a kérdésbe, csupán már kicsit sokan kérdezték. Legfeljebb akkor szólhatnál ha hallanád mellé a hangsúlyomat is. Annyira vicces, hogy erre rögtön ugrani kell és ölni. Mert nem úgy válaszoltam, hogy atyalapatyala, hanem kicsit erősebben, de semmiképp nem sértőn. Ha ilyeneken fennakadnék akkor bizony egész nap sírhatnék... :D

És nem tudom honnan ismersz, hogy a családom emlegesd, meg azt, hogyan viselkedem. Csak magam minősíted, ha mindenre ugrasz. Lehet leszállni ni rólam, bár nem tudom ki vagy és te sem hogy én ki, ha nem tetszik valami akkor ne foglalkozz vele.

2009. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát itt ledöbbenve olvasgatom, hogy milyen vitát váltott ki a kérdésem, azt hittem, hogy itt bármit megkérdezhetek, de úg ylátom nem jó helyen járok... pedig bele is olvastam a kérdésekbe és válaszokba amit a rendszer kidobott de nem kaptam választ... mindegy is... kedves első válaszoló, a linkeket köszönöm de a kérdésemre még mindig nem találtam meg a választ.
2009. nov. 3. 20:46
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a kérdésre próbálok válaszolni a többiekkel ellentétben. Én még sehol nem hallottam róla, milyen következményei lehetnek pici babáknál.
2009. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Az első válaszolóval annyiban egyet értek, hogy ma a gyerekvállalás nevelés témakörben kb ez a 10. ilyen jellegű kérdés. És itt sem Te sem a másik nem tudom én hány kérdező nem fogtok választ kapni a kérdésetekre, hogy mennyire jó vagy nem az oltás, mennyire káros vagy nem. Viszont úgy látom az összes ilyen kérdés vitába torkollott, mert itt mindenki a saját véleményét írja le, és azt amit inen-onnan hallott. Ha választ szeretnél szerintem fordulj azokhoz akik tesztelték az oltóanyagot, ők biztosat tudnak mondani.

Amúgy ahogy én hallottam csak néhány gyereken tesztelték. Én tuti a lányomnak nem adatom be, pedig ő már megkaphatná.

2009. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és bocsánat ha esetleg megbántottalak volna (attól nem aki belém kötött, mert nem neki írtam). Csak sajna jobbat mi sem tudunk, mint amit itt meg ott olvashatunk.... Az orvosok is mind mást mondanak. A rádióban folyton azt reklámozzák, hogy ők már az unokának is beadták. Na persze, mert arról is szó volt, hogy csalódtak a kelendőségében. Így hát reklámozni kell.
2009. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi, hogy beleszólók, de 1. igaza van az elsőnek, tényleg rengeteg kérdés merül fel ezzel a témával kapcsolatban. Szerintem egyáltalán nem volt bunkó, aki leállt vele vitatkozni sokkal sokkal inkább bunkó volt (milyen jogon szól bele, hogy más mit válaszol? és szólja le őt meg a családját is? ez nem bunkóság????)

2. hiába kérdezné az ember azt is aki tesztelte a védőoltást, eleve még nem telt el annyi idő, hogy tényleg tesztelve legyen a másik meg az, hogy a következményeit ő sem tudná megmondani.

Viszont remélem annak van igaza, aki azt írta, hgoy kisgyerekek nem kaphatják el!

Elvileg krónikus betegeknél okoz nagy bajt. szerintem aki egészséges ugyanúgy átmegy rajta mint a sima influenza.

2009. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bocsika de a védőoltás egyáltalán nem foglalkoztat, tehát ez sem válasz a kérdésemre.
2009. nov. 4. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!