Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapok plüss rugdalózót...

Hol kapok plüss rugdalózót 74-80-as méretben?

Figyelt kérdés

Akárhány boltban néztem, vagy ennél kisebb méret van, vagy pedig a két részes együttes: egy nadrág és fentre meg kardigán vagy pulcsi.

Vagy pedig ami van, az nagyon vékony anyagból.

Én olyat szeretnék, ami hideg időre való és egy részből áll, ahol nem csúszik fel állandóan a dereka.

Ajánlanátok valamit? Tényleg sehol nem találok.


2013. szept. 12. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ne pizsi legyen. Olyat is találtam már de én napközbenre keresek valamit.
2013. szept. 12. 22:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz, mert ekkora gyerekre már nem szoktak rugdalózót adni. Maximum pizsamának, de az meg általában vékony. Mi ajándékba kaptunk egy 86-os vastag rugit még tavaly. Azt tuti, hogy a tescoban vették. Ott nézted?
2013. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, hogy 74-esből volt egy ilyenünk:


[link]

2013. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk egy halom 74-80-as plüss rugink tipegőnk van....viszont unokatesòmèk gyerekei utàn maradtak rànk csak nèhànyban van benne a màrka de van Next F&F babayclubbos is benne
2013. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs majdnem sikerült szoval babyclub-os is :-)
2013. szept. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a scamp-nél rendeltem pont a múlthéten: www.scamp.hu Sokféle van, pamut is, de kimondott plüss a hüvösebb napokra. Nekem is mindig azt mondják ha keresem a nagyobbat, hogy ekkora gyerekre már nem adnak rugit. Csakhogy nem gondolnak a valóban nagy babákra. az enyém még 6 hónapos, de már a 80-ast hordjuk. És én se szeretem ha a derekán igazgatni kell a nadrágot, vagy felcsúszik a felső.
2013. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a scampnél vettem, sőt teljesítettek már plusz kérést is méret tekintetében mindössze 400 ft többletért. :)
2013. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a veterán is sok féle van [link]
2013. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Ez a scamp nagyon jónak tűnik, nem ismertem, úgyhogy megpróbálom!!!

Az én babám 7 hós és 74-es méretet hord, nagyon örülök, hogy végre találok rá rugikat.


"Én is a scampnél vettem, sőt teljesítettek már plusz kérést is méret tekintetében mindössze 400 ft többletért. :)"


Ez mit jelent pontosan? Milyen plusz kérést teljesítettek?

2013. szept. 13. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Hordozom a babámat és az volt a plusz kérés, hogy olyan bodykat szerezzenek be, vagy varrjanak, aminek nagyobb a terpesze. Csípő problémákkal született a lányom és sokat hordoztam, szükség volt ilyen bodykra, rugikra. Egyébként egy másik anyuka mondta anno, hogy neki is teljesítettek kérést(nem tudom mit), próbáljam meg.
2013. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!