Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap reggel felkeltsem a...

Holnap reggel felkeltsem a fiamat korábban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben. Holnap ünnepeljük anyósom szülinapját. Mivel messze lakik, a férjem húga bejön a városba értünk. Anyósnál délben van az ebéd, ezért a sógórnőm 11re jön értünk. És itt jön a problémám. Az egy éves fiunk általában ilyenkor alszik. Reggel 7-8 között ébred. A férjem azt mondta, holnap keltsük fel korábban és így délelőtt korábban is alszik, 11 órakor már ébren lesz és eltudunk indulni. Szerintetek ez jó ötlet? Ti hogy csinálnátok?
2013. szept. 13. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem kár keltegetni. Ha nem alszik 11kor se lesz semmi baja. Az ingerek úgyis ébren fogják tartani. Max elalszik az autóban odafelé.
2013. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ebédidőben aludt a fiam. De hát néha muszáj volt "alkalmazkodnia". Szeintem ne keltsd fel, csak nyűgös lesz. Ha szerencsétek lesz, elalszik a kocsiban, felpörög az ünnepség alatt, aztán újra alszik visszafelé is.
2013. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg lehet, addig maradjon minden úgy, ahogy szoktátok. Úgyis fel lesz borulva a napotok. Az autóban alszik, vagy pont akkor lesz ébren. Meg lesz kavarva a napirendje. Sok dolog fog történni, rokonok, miegymás. Majd alszik hazafelé is vagy pont a mamánál kell elvonulnotok aludni egy másik szobába pihenni. Másnap majd helyreáll a rend.
2013. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha nem alszik vagy kevesebbet, akkor elég nyűgős. Kocsiban és babakocsiban soha nem aludt még el. Nagyon jó az alvókája, naponta 2x alszik 2 órát. Néha 3at is. Azért is nyűgős ha nincs meg a napi adagja. Délelőtt mindenképpen elaltatom, nem bírná az utat, meg utána a banzájozást.
2013. szept. 13. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az egy éves kisfiú még elég pici ahhoz, hogy a nagymamája és a vendégek tudjanak igazodni hozzá. Én megpróbálnám megebszélni, hogy jöjjenek kicsit később értetek, mert ha nem aludja ki magát a baba, akkor nyűgös lesz és nem szeretnétek, hogy elrontsa a szülinapot a sírásával
2013. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Arra felébred, ha kiveszitek a kocsiból és berakjátok a kocsiba? Nálunk a kisebbikkel mindig így csináltuk, mert nem ébredt fel rá.


A nagyobbikkal mi is bajban voltunk pont mint ti.

Szerintem reggel 7körül ébreszd meg, kezdjen el előbb aludni délelőtt, és ha szükséges, akkor is ébreszt korábban.

2013. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az lenne a legjobb ha ott tudna aludni. Akkor miután megérkeztünk szépen lefektetném. De a mamának csak egy szobája van...
2013. szept. 13. 12:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy 6 órakor kelteném vagy fél 7kor. 8-9 között vissza tudna aludni és 11kor indulásra készen lennénk. Igen. Sajnos felébred ha beraknánk a kocsiba. A legkisebb zajra is. :(
2013. szept. 13. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy hiába akarod így irányítani a dolgot, nem tudod. Hagyd a gyerkőcöt, vigyetek egy babakocsit és esetleg ha nagyon nem bírja a mamáéknál a gyűrődést, vigye le valaki sétálni.
2013. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez egy jó ötlet, köszönöm! :)
2013. szept. 13. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!