Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy hasfájós a...

Honnan tudom, hogy hasfájós a babám?

Figyelt kérdés
Mik a tünetek? 4 hetes, anyatejes baba.
2013. szept. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sír, nem tud pukizni. Ilyenkor legjobb a hasát masszírozni.
2013. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keservesen és sokat sír, nyugtalan, feszíti magát, kemény a pocakja, sokat pukizik (mondjuk ez a legtöbb kisbabára jellemző)
2013. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...ja igen, ha már sokat pukizik, az jó :) mert ha nem tud kijönni, akkor az is fáj. 2. voltam
2013. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a 2 gyerekem, olyan 5-6 hetes korukban elkezdtek vigasztalhatatlanul sírni este.Onnantól reggel délben és este kaptak szopi/tápi előtt Infacolt.2-3 hét alatt szerencsére el is múlt nekik.

Sokat simiztem a pocijukat, köröztem a lábukkal, vagy hasra fektettem őket és paskoltam a popsijukat.Ezeket nagyon szerették.De bizony volt hogy 3-4 órán keresztül sétáltam fel és alá, mert semmi nem segített.

2013. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm-mentek a zöld kezek! tegnap óta úgy nyom, hogy vörös a feje szegénynek. de van büfi is puki is, kaki is. hajnalban sírt nagyon, de cicin megnyugszik és elalszik. ma kapott espumisant. remélem nem lesz rosszabb.
2013. szept. 13. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
keservesen sír,ordít,tekeri magát.én a kisfiamnak ezt a gyógyvizet adtam [link] nekünk már szörnyű volt.egyfoltában ordított éjjel nappal.semmi nem volt jó neki.aztán adtam neki ezt a vizet igaz rossz az íze de 5-6 nap után már semmi baja nem volt a fiamnak.elmúlt a hasfájás.már 2 éves és azóta sem fájt egyszer sem a hasa.
2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Sajnos ezt a terméket már kivonták a forgalomból.Én is kerestem, de sajnos már nem lehet kapni kisbabák számára.
2013. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!