Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megharap szoptatás közben...

Megharap szoptatás közben 6hónapos babám, abbahagyhatom?

Figyelt kérdés
Eszik már minden mást, délelőttit kiváltottam gyümölccsel, keksszel, már nem igényli annyira a szoptatást, kanállal szeret enni...sír, minden baja van szoptatás közben, akkor nyugszik meg ha tápszert kap, vagy ha gyümölcsöt, pépet vagy főzeléket. 4hónapos koráig. csak szoptattam, aztán kóstoltattam és lassan kiváltottam, ugyanígy 4hostol kapott kiegészítésként tápszert. Abbahagyhatom a szoptatást? Alig van már tejem és látom rajta hogy nem igényli...
2013. szept. 13. 21:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20%

A babák döntenek! Ha jól értem, a Te babád szépen alukált éjszaka szopizás helyett. Ő választotta ezt! Tejcsi attól lesz, ha a baba csinál magának! Ha ő inkább csicsikált és nem jelentkezett az adagjáért, azt jelenti, hogy neki így jó!!!


Ne görcsölj!!!! A Te babád a legboldogabb kicsi lény a világon, Te pedig a legjobb édesanya vagy!!!!

2013. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!