Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál a 6 hónapos babátok?

Miket csinál a 6 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 hónapos a babám, és nem nagyon aktiv igy mozgásilag. Többnyire háton elvan magának játszik, ha a kezébe adok valamit, hason is már nyúl, elszöszmötöl. Háton van, akkor nagyon néha próbál a hasára fordulni, de nem egy mozgékony gyerek.


Ti babátok miket csinál?????


2013. szept. 14. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
villanypászotort rákötöd garantál a megfog mozdulni ne izgulj
2013. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 hósan, forgott minden irányban, és kuszott-mászott, nyult mindenért...néha kutyázott! most 7 hós 2 hete feláll! Ha fogom a kezét megy!

Ne aggódj a védőnő/orvos szolna ha le lenne maradva! Minden baba más tempoban halad....! Nincsen babauszás a közeletekben? Nagyon sokat segit a mozgásfejlődésben! :)

2013. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia ne vedd pèldànak.én arròl irtam ki kèrdèst, hogy rendben van-e a gyorsasàga.minden irànyba forgott, kùszott, màszott is.most 6,5hòs kapaszkodva lèpeget stabilan ül...én ugy tudom 8-9 hòsan elèg a kùszàsig eljutni. lehet a babàd lassabb de nem fog annyit esni mint enyèm. folyton potyog mert elengedi a butort de ugye nem tud mèg âllni.èjjel nem alszik sokat nappal se...àllandòan őt figyelem..:-)
2013. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!