Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos tejallergiás babánál...

Kathrin01 kérdése:

6 hónapos tejallergiás babánál, normális, hogy stagnál a súlya?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta diétáztatom, most már nincs tejem, ezért a Milumil peptit adom neki, de nagyon nem ízlik neki. Akármit adok neki, (Sinlac, Sinemil, főzelék, gyümölcs, tápszer) mindenből keveset eszik, üvegesből max. fél üveg, tápszerből 50-60 ml. Most 6900 gramm, de volt 3 hét, hogy semmit sem hízott. Állandóan hordom a gyerekorovshoz, de ő szerinte nincs gond.
2013. szept. 17. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos nemhiaba mondta, ö csak tudja. (Kar, hogy manapsag nem magyarazzak el vagy nem merjük megkerdezni, miert.) Ha szepen fejlödik es egeszseges, akkor minden rendben van! A testsuly növekedese nem egyenletes - elöfordul, hogy közben stagnal, ha elötte vagy utana idöszakban meg többet gyarapszik. Szerintem 6 hosan 6900 g nem rossz suly! A nagylanyom joval ez alatt volt, es ö is teljesen egeszseges. Ö is mindig hihetetlenül nagyon keveset evett (most is), mert egyszerüen vannak, akik a kevesböl is elegendö energiat nyernek. Vashiany is okozhat etvagytalansagot, amit verböl tudnak megallapitani, es a vas csak elegendö C vitaminnal szivodik fel.
2013. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lányom 6 hósan 8420gramm volt,de ő elég nagy baba.Azóta már 11hós elmúlt és szerintem nincs 10kg.Ő is peptis+sinemil-es,de rengeteget eszik kis kora óta.Szerintem ne aggódj,ha baj van úgyis mondja a doki.Nekem elején védőnő mindig sokallta a hizást és étkezést...Aztán látod,6-11hós koráig még éppen 1kiló jött fel,talán kicsit több.
2013. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, lánykám 1hós kora óta tejfehérjeérzékeny, 4hóig szopizott, azóta sinlacot eszik tápszernek is, mást nem fogadott el! Most már lassan 10hós, így reggeli-vacsi sinlac folyékonyan a többi étkezés gyümölcs, pép, főzelék! 71cm és 7680gramm Szerintem teljsen jó a fél üveg főzelék babád korában, tápszerből egy étkezésre eszik ennyit, mert akkor szerintem az kevés! Próbáld h a főzelék után már ne adj tápit!
2013. szept. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy kevés, de ha nem akar többet enni? Főzi után nem kap tápit, nem is kéne neki :(
2013. szept. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!