Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakítsam ki a napirendet...

Hogy alakítsam ki a napirendet? 7 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hetes babánál még nem kell napirendet kialakítani, hiszen ők még esznek alszanak általában Azt rá érsz fél éves kora körül elkezdeni.
2009. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még a napirend, az majd kialakul magától, én legalábbis 3-4 hónapos korunkra vettem észre, hogy kialakultak a biztos napi ritusok, úgyis a baba szabályozza, nem te. Ilyen kicsi korban még csak a szopi fontos neki, az alvás meg a másik.
2009. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem meg nem korai,csak alkalmaszkodjon a baba igényeihez.Persze rugalmasan kell kezelni és megtalálni azt a pontot ami mindkettőtöknek jó.A legfontosabb,hogy a fürdés-szopi-alvás rituálé azonos időben legyen kb. és akkor majd a baba "megmondja" a többi időbeosztást.Figyeld a babád!

A "napirend" biztonságot ad a babának,mert tudja mi után mi következik.

2009. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ma 7 hetes a babám, de már van napirend. Illetve próbálom alakítani. Ami biztos, hogy 8-tól 3 óránként eszik, 2-es kaja után megyünk sétálni és este 8-kor van a fürdés, utána vacsi, aztán alvás. Éjjel 2-nél hamarabb még nem kelt, de akkor is csak nyöszörög kicsit, csak meg kell simizni a hátát.

2 evés között pedig vagy alszik, vagy nézelődik vagy sír:( De ezek kiszámíthatatlanok.

2009. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!