Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor főztök kb másfél éves...

Mikor főztök kb másfél éves gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés

Eddig alvás alatt főztem, és 2-3 körül evett, de szeretném ezt előre hozni. Viszont ha nem éri elég inger, sokkal hamarabb álmos lesz, akkor meg nem tudja kivárni.

Ti hogyan csináljátok?


2013. szept. 19. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előző nap este, amikor apa is itthon van, és tud vigyázni a kicsire. Másnap meg csak melegítek :)
2013. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gabszem ***** válasza:
én délelőtt szoktam, kapkodva, bár hétköznap főleg főzelékeket főzök és azok gyorsan megvannak. Hozzá virslit, csibefalatot sütök, vagy főtt tojást, ezek is gyorsan megvannak. Az is elő fordul hogy bégiételt kap, vagy korábban megmaradt, lefagyasztott készételt melegítek. Hétvégén főzök tartalmasabb kajákat, hétfőre általában marad még abból.
2013. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is előző nap este főzök. Van olyan is amikor két napra megfőzök. Pl. babgulyás.
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Délutáni alvás alatt másnapra. Igaz, nem friss, de nincs kapkodás, miközben bömböl az éhes gyerek, a délelőttöt pedig a szabadban tölthetjük.
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi most rendeljünk az ebédet, hétvégén pedig én főzök amikor apa itthon van.
2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 21 hónapos a kisfiam, egy energiagombóc.

Ha tudom, hogy sűrű napunk lesz, akkor megfőzök előre, és vésztartaléknak mindig van neki külön a fagyasztóba is elrakva.

Reggel szoktunk lemenni sétálni és a boltba. 10-fél 11 körül jövünk fel és addigra már kirohangálta magát lent és eljátszik egyedül is még odakészítem az ebédet. Attól függ mit főzök de legkésőbb 1kor mindig van ebéd.

Néha nem egyszerű, ezért jók a vésztartalékok :D

2013. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jégtánc ***** válasza:
Este főzünk ,így másnap csak melegíteni kell.
2013. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Néha van, hogy nem alszik. Este 11-re pedig már én vagyok ki, mire apa hazáér.

Ezért kb 20 percig mesét néz és a konyhát is berendeztem: van neki hinta, táblafal, egy kipakolhato fiók és egy negyed órát úgy is elvan, ha felultetem a pultra és nézhet.

2013. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én délelőttönként főzök, a lányom közben elvan a játékaival vagy egy székre feláll és nézelődik mellettem, ez most a legújabb nála. Persze nem mindig van el míg főzök, olyankor kicsit káoszos.

Én 2 napra főzök, így egyik nap főzés másik nap játék van délelőttönként.

Nekem így jó, mert 11kor indulok a nagyért oviba, és este én már fáradt vagyok főzni.

2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én életem tiszta káosz. Ma 1,5 éves a kisfiam. És eddig mindent meg tudtam csinálni töle, sőt még varrtam is itthol. Egy hete beteg és olyan nyügös, napközben alig alszik. Az apja 3 müszakban dolgozik. és sokat tulórázik. Alig tudok megfőzni, hogy mindenkinek időben legyen kaja. Amikor éjszakás még menjünk is valahová el, mert egyszerüen nem lehet a gyerektöl aludni. Én nem tudom a dolgom csnálni.Ráadásul az idő is elromlott. Kész vagyok. Rendelni kaját nem tudom, hogy jó lenne-e mert tej, tojásallergiás ráadásul a gyerkőc.
2013. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!