Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom a héten náthás volt de ezen kivül más baja nem volt. Melegen öltöztettem,teát itattam vele és elmúlt a náthája. Viszont most 2 napja nincs étvágya. Felét eszi amit előtte evett.
2013. szept. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy elvinném, lehet hogy a torka fáj, nem lehet tudni. Az én lányomnak is folyt az orra pár napja és kevesebbet evett, arra gyanakodtam, hogy lehet hogy a torka fájhat, bár a foga is jön. Elmentünk dokihoz, csak a megnyugvás miatt. Nincs semmi baja, de én így vagyok nyugodt...

Nem nagy fáradtság...

2013. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fiamnak is most 1,5 hétig folyt az orra.Ő is 9 hónapos.Étvágya se nagyon volt..ma már rendesen evett.Én nem rohantam orvoshoz.Addig nem szoktam vinni a gyerekeket amíg nem lázasak.
2013. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak fura mert elég jó étvágya van amúgy. De más meg nem látszik rajta Vidám mozgékony és az orra sem folyik már. De mit mondjak az orvosnak? Nincs semmi baja csak nincs étvágya.
2013. szept. 20. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát azt mondd, hogy náthás volt, és azóta nincs olyan jó étvágya, és a biztonság kedvéért nézze már meg, hogy nem piros-e a torka :)

Emiatt nem szoktak furán nézni az emberre...rám sem néztek, annyit mondták, hogy persze, nézzük meg :)

2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok oda az orvosért mert a rendelője mindig tele van beteg gyerekekkel és ha eddig nem is volt baja nem szeretném ha ott elkapna valamit.
2013. szept. 20. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor passz...várj vele. Inni iszik rendesen?
2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem megvárom a hétvégét és meglátom mi lesz. Hétvégén sok választásom úgy sincs:D
2013. szept. 20. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
na én pont ez miatt vittem le 5hónapos babámat. kiderült hogy váladékos a kis torka és az miatt nem akar igazán enni mert kellemetlen neki. kapott rá gyógyszert.
2013. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!