Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testvérkocsit meddig nem ciki...

Testvérkocsit meddig nem ciki használni?

Figyelt kérdés
Másfél év van lányaim között, a kisebbik 8 hónapos, stabilan ül, ezért gondolkozom, hogy egy sport testvérbabakocsit néznék nekik... mert azért kettővel elindulni valahova, úgy hogy a nagy sétál... hát akik hasonló helyzetben vannak tudják, hogy nem egyszerű... csak most ugye jön a tél, jövő tavasszal nem néznek ki , ha a majd 3 évesemet még kocsiban tolom? Érdemes még beruháznom egy ilyen kocsira?
2013. szept. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem nincs két lurkóm még, de 1,5 éves lányom mellett el tudom képzelni milyen lehet kettővel róni az utakat. Én látok ilyen nagy gyerekeket úgy alapból babakocsiban még (olyat is láttam, hogy ikreket oviból babakocsival vitt haza az anyjuk, és szerintem már nem kiscsoportosok voltak) Nézz körül, max vegyél olcsóbbat, vagy használtan, ha mégsem jönne be...
2013. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk igaz, hogy nagyobb a korkülönbség a gyerekek között, de kb 2 éves koruk körül hagyták el végképp a babakocsit. Persze vannak kényelmesebb gyerekek, akik 2,5-3 évesen is szívesen ülnek kocsiban... Azért én a helyedben átgondolnám a dolgot, mert ha a nagynak olyan kedve lesz, hogy kiszáll, mert meg akar nézni minden fűszálat, akkor a testvérkocsival nehezebben tudsz majd lavírozni utána.

Én inkább egy jófajta testvérfellépőt javasolnék, vannak olyanok is, amik ülőkések.

2013. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 19 hónap van a gyermekeim között.

A nagy már 3 éves lesz és óvodás, a pici majdnem 16 hónapos.

Én is oviba menet-jövet ebben viszem őket (nagyon messzire megyünk busszal, és így legalább nem kell állniuk a buszon) terveim szerint kb. a nagy 4 éves koráig fogom használni.

Amúgy mindkettő nagyon szeret babakocsizni és nekem is könnyebb így!

Úgy fél éve cseréltem le a régi tesóbabakocsit egy Pierre Cardin Baby Zou-ra, ezzel már könnyű közlekednünk.

2013. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
2,5 elmúlt a nagyobb gyerekem, amikor "leraktuk" végleg a tesókocsit. Még ő szerette volna használni, de én megmakacsoltam magamat, hogy jöjjön már a lábán inkább.
2013. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 hó van a gyerekeim között, a kicsi kb 15 hós koráig használtuk, és utána váltottam kerékpár-utánfutóra. Mindkét találmányt életmentőnek találom azoknak ahol nincs az anyukának külön autója(vagy persze a családnak egyáltalán) és több pici gyerek van.


Egyáltalán nem ciki használnod még legalább fél évig szerintem. meg azért gyorsabban is tudsz haladni. egy 3 év alatti gyerek azért még könnyen elfárad és esetleg cipelteti magát. És az enyém is egy 10 éves testvérkocsi volt egyébként mikor hozzám került. szóval nyugodtan keress használtan.

2013. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!