Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki nem ciki? ki hogy csinálja?

Ciki nem ciki? ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés

ma vettem antibakteriális kéztörlöt, mert nagyon pipa lettem hogy a lányaim lebetegedtek, benyalt valami virus mert nem mosnak kezet akik megsimogatják vagy ölbe veszik.

vettem kendöt azt odaadom az illetőnek még ha utcán is van és cirogatni akarja.


2013. jún. 10. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki se cirógassa! Amúgy nem tudsz mindent lefertőtleníteni....
2013. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is akarok minden tlefertötleniteni csak azt aki hozzányul a gyerekhez ...mondju é se cirogatok más gyereket vagy megkérdem hogy ugyanmár szabd e
2013. jún. 10. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez túlzás.Szerintem ezt úgy tudod megoldani, hogy amikor hazaértek jó alaposan megmosod a kis arcukat, kezüket.Egyébként ezt egy felnőtt ember is megteszi ha hazaér. Vagy ha esetleg valaki rákérdez, hogy megsimogathatja e őket mond azt,most voltak betegek, kicsit legyengült az immunrendszerük, és ha kérheted csak nézze meg őket, de ne simogassa meg.Ölbe meg én sosem engedtem még ismerősöknek, idegeneknek meg főleg kb.6-7 hónapos korukig, csak azoknak akiknél láttam kézmosást.Akik meg otthon mennek nálatok látogatóba annak meg köszönés után az legyen az első, nézd itt a fürdőszoba itt egy kézfertőtlenítő. De tudom(van egy 3 éves lányom s egy 1 éves fiam), ismerős amikor jön egy idegen öreg néni és ha megengedném meg is puszilgatná az 1 hónapos csecsemőt is....
2013. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy miért csinálják ezt az emberek...ráadásul mindig a gyerek kezét akarják simogatni, amit utána a szájába vesz...én szoktam mondani, hogy beteg a gyerek, nehogy elkapja..persze csak irónikusan..van akinek leesik, van akinek nem :)
2013. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát,nekem kicsit ciki lenne,még az utcán is a kezébe nyomni valakinek a kendőt,valahogy kellemetlenül érezném magam.Ugyanakkor teljesen megértelek,én is szinte agybajt kapok,ha valaki eljön,és szinte összenyalja a kicsi kezét,még ha családtag is az illető.Legutóbb kihoztam a fürdőből a kézfertőtlenítő zselét,és a kezükre nyomtam,mondván hamarosan oltásra viszem a gyereket,és nem szeretném ha lebetegedne.Mondjuk ez akkor tényleg igaz is volt.De azóta azért van olyan akinél bevetem ezt a trükköt.
2013. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!