Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 9 hós a fiam, de nem...

Lassan 9 hós a fiam, de nem tapasztalom a szeparációs szorongást. Ez baj? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

A lakásban mászik utánam, de ha nem lát, nem sír, hanem lefoglalja magát játékkal. A nagyszülőknél is jól elvan, akkor is, ha nem lát. Itt mindenki olyanokat ír, hogy a nadrágjába kapaszkodik a baba, meg még a wc-re se tud elmenni.

Egyébként kiegyensúlyozott, nyugodt gyerek.


2009. nov. 6. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányommal sem volt semmi gond, aztán pont 9 hónaposan mintha kicserélték volna. Nélkülem semmi nem volt neki jó, állandóan mászott utánam, kapaszkodott a nadrágomba, rengeteget volt a kezemben,ölemben mert csak úgy volt el. Nem minden babánál jelentkezik, örülj ha nálatok nincs ilyen :o) Szóval nem baj!
2009. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos fiam remekül megvan egyedül a járókában, amíg én a dolgom végzem. Nálunk sincs hiszti anya után (egyelőre).
2009. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos múlt, de még mindig nem jelentkeztek nála a szeparációs szorongás tünetei. Egyszer azt olvastam valahol, hogy kb. 8 hónapos kortól 2 éves korig bármikor jelentkezhet. Mi mg várjuk.
2009. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Szia!Hát nem tudom,de én nagyon hülyeségnek tartom ezt a szorongás dolgot.A Fiam 11 hós,a nagylányom 11 éves!Ő amikor kicsi volt nem is ismerték ezt a kifejezést.Most meg mindenki ezt kérdezi.Persze hogy minden baba ragaszkodik az anyjához,hisz egész nap együtt vannak.nem bántásból írom,csak én is kiváncsi vagyok hogy hogy is van ez.
2009. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!