Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pont alszik a baba amikor...

Ha pont alszik a baba amikor a nagyobbért kell indulni az oviba, hogy oldod meg?

Figyelt kérdés
Az öltöztetésre felébred. Eddig nem volt gond a jó idõben.
2013. szept. 24. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beteszede egy bunda zsákba.
2013. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kocsiba pléd,rá a kicsi,majd a kicsire is pléd.Ha alszik úgyis betakarva marad.Max sapit mindenképpen kéne rátenni,de arra csak nem kel fel.Pléd alatt többet értek akár,ha otthon meleg van és nincs rajta sokminden.De egyébként megpróbálnám úgy alakítani a napirendet,hogy jó legyen.
2013. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém minden öltöztetésre felébredt. Ha felébred, hát felébred. Ha menni kell a nagyért, akkor nincs mit tenni.

De most komolyan: Ha rosszul viseli, akkor nem mész a nagyért? Vagy bébiszittert fogadsz arra az időre, amíg elmész a nagyért?

2013. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom, hogy menni kell, és gondolom, hogy nem ébredne fel addigra, akkor vagy le sem teszem aludni, vagy már a babakocsiban altatom, és akkor az oviig alszik abban, vagy az autóban, vagy amikor hazajöttünk.

Indulj el hamarabb, amikor elálmosodik, és alszik majd a babakocsiban.

2013. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nincs messze az ovi, gyorsan megjárom, addig otthon hagyom a babát, ha biztosan elaludt
2013. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ez vicc volt, kedves 5.!
2013. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: ez még viccnek is rossz,még akkor is ha 50 méterre van az ovi
2013. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A babakocsiba tedd le ha elaludt. Alá pokróc, majd betakarod jól, ha indultok. Eleve úgy kellene elaltatni, hogy a sapka a fején a van... Ha van terasz akkor kitolod, ott nem lesz melege sapkában sem.
2013. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én kocsival megyek-nekem is probléma-beállitottam úgy az evést,hogy utána be a kocsiba-kb egy órát van fent-és itthon megint le tudom rakni..próbáld úgy időziteni az alvást
2013. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk messze van az ovi,autóval kell menni. Szerencsére már kialakult a kicsi alvás rendje úgy, hogy mikor megyünk a nagytesóért, már nem alszik. Ha mégis, akkor felébresztem, mást sajnos nem tudok csinálni.
2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!