Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babam nem bír...

Soltesz maria kérdése:

1 hónapos babam nem bír kakilni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapos Kisfiam nem bír kakilni?Egyfolytaba erőlködik,rangatja magat,es a labacskajat.Nagyon nyugtalanul alszik,ha egyátalán sikerul elaludnia.Glicerines kúp segített,kakalt is jo sokat( ez delutan volt) de másnap délelőtt megint szenvedett.Probaltam simogatni,tornaztatni,kapott kamilla teát,Espumizant,de nagyon szenved.Folyton csak nyöszörög,es erőlködik.Tapszert es anyatejet is kap.Tobb fele tápot kiprobaltunk de mindegyiknel ez van.Mit javasoltok mit tegyek?Mar nagyon el vagyok keseredve emiatt.Nem szeretnem minden nap kupozni,meg lazmerozni.
2013. szept. 25. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

kamilla teába tettél cukrot???Mert az felel az erjedésért tehát attól fog tudni kakilni!

Lactogen Harmony tápszert próbáltad már??,

Az nagyon jó hasfájásra,székrekedésre,bukásra!!

2013. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél szilvát, lekvárt aszaltat mindegy. Szélcsőről hallotál már??
2013. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen.

Az orvos azt mondta, lázmérőzzük meg, ha nagyon szenved, illetve igyon kamillateát 1 teáskanálnyi cukorral.

Meg írt fel tápszert. Van direkt tápszer, amitől könnyebben kakilnak.

2013. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló jól írta, a Nestlé Lactogen Harmony jó erre, vagy a Milupa Fermentált.
2013. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy lázmérőzd!!!! Az nem arra való!! Erre találták ki a szélcsövet!! A lázmérővel lázat mérünk!!!!
2013. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanácsokat.Kammilla teát adtam neki,cukorral,az segített is.Kakalt szepen.De egy napig nem adtam neki,es megint kínlódott.Nem lesz baja ha minden nap adom neki a kamilla teát?Normalis ez hogy csak teával tud kakilni?Pukizni tud szepen,azzal nincs gond.A Lactogen tápszert mi is Kipróbáltuk,nem vált be,ugyan ugy kínlódik,ha nem kap teát.Mar 4 fele tápot kiprobaltunk,de mindegyikkel szenved.
2013. szept. 26. 06:21
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Add neki nyugodtan folyamatosan a teát!ha beáll a kaka (mondjuk egy hétig minden nap tud kakilni) akkor hagyd abba!

Ha esetleg újra nemtud kakilni újra elkezdheted a teát!

Az a lényeg ha tud magától kakilni akkor hagyd abba a kamillát mert azt azért hosszú távon nem lehet mivel szárít,tönkre teheti a bélbolyhokat!!

2013. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanácsot. 😃
2013. szept. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!