Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell a babakocsit...

Miért kell a babakocsit letakarni pelenkával?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm még ilyen jó időben is eltakarja a gyereket! Agusztusba még ok, de ilyenkor? Olyan jól esik, ha egy kicsit süt a nap. Szegény gyerek nem lát szinte semmit! Normális az ilyen?
2013. szept. 25. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak altatni akarta
2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiam kimondottan utálja ha a szemébe süt a nap, lehet hogy az ismerősöd gyereke is ilyen. Persze én csak akkor takarom le, ha pont nappal szemben megyünk.
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy az a szegény gyerek nem szereti ha szemébe süt a nap, vagy a képébe fúj a szél...

Az én fiam pl üvöltött, ha befújt hozzá a szél, ezért én sokszor felraktam a kocsira az esővédőt olyankor is ha nem esett. Lehet hülyének néztek páran, de pont letojom, legalább nyugisan telt a sétánk.

Ne ítélkezz, míg nem ismersz minden körülményt!

2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mást savazni anélkül, hogy tudná valaki az okát a tettének (ne adj isten esetleg TŐLE megkérdezni), hogy mit miért tesz egy másik illető?

Normális az ilyen?

2013. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miert "szegeny" az a gyerek? Honnan tudod hogy mi a jo a mas gyerekenek? Utalom az ilyeneket mint te hogy "normalis az ilyen" kerdezed. Igen normalis! Mindeki azt csinalja a gyerekenek amit O jonak gondolja! Torodj a magad dolgaval! Vagy eppen miert nem kerdezed meg a szemleyt miert takarja le? Nem lenne egyenesebb? Talan tanulnal valamit tole!
2013. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem szólt a szomszéd,hogy takarjam le a néhány hetes babámat,hogy ne menjenek be hozzá a bogarak,amíg megyünk. addig nem tudtam,hogy "kell" ilyet. neki már van kettő,így hallgattam rá. most lassan 6 hós,már csak akkor takarom,ha nappal szemben megyünk.
2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Egyszer én is megkérdeztem ezt,hasonlo válaszok érkeztek.én azota se tudom a választ.:)

Viszont ami kiverte a biztositékot hogy nemhogy pelenkával takarja nálunk valaki hanem az esővédővel!! szélcsendes időben....

2013. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha itt visszaolvasol utolsó már megkaptad a választ. Az hogy nem bírod felfogni, nem a mi hibánk.

Miért törődik minden szuperokos anyuka a más dolgával. Normális az ilyen? Nagyon nem.

2013. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a privát hozzászólást,amiért korábban én is meg mertem azt kérdezni....:

"Kapaszkodj össze a kérdezővel. Két hülye egy pár. Amúgy olvasni tudsz? A te picsogásodra is megjött a válasz. Anyám én meg a te kölkeidet sajnálom, már ha van."


aki ilyen stílusban tud írni,remélem annak sincs gyereke(vagy lehet neki kölke van?)


nem értem mi rosszat irtam amugy....

2013. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
ha nagyon pici akkor lehet hogy a széltől védi, mondjuk szerintem az is elég ha felnyitja a babakocsi tetejét. Ha alszik a baba akkor meg gondolom azért takarja le hogy ne süssön a szemébe. De így kívülről nehéz ítélkezni...
2013. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!