Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 fokos lakásban megfázhat-e...

19 fokos lakásban megfázhat-e a baba?

Figyelt kérdés

Fűtés még nincs, sajnos csak két hét múlva lesz. Nem gondoltuk, hogy már most ilyen hideg lesz, szerelés alatt áll a kazánbekötés.

Fürdetés előtt bekapcsolok egy kis ventiillátoros fújót, de az nem mehet egész nap. 8 hetes a baba, jól felöltöztetem, lehet így baja?



2013. okt. 2. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Egy kistejlesítményű olajradiátort már lehet venni 10000Ft körül, egy kicsit bedugod.Én is fázok már 20 fokban.
2013. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Egy 8 hetes baba még nagyon pici. és igenis megfázhat 19 fokos lakásban. Én már fázom egy polóban az tuti. Nálunk 21 fok volt mikor be kapcsolták a fütést de nagyon jol esik a 22 fok. És én felnőtt vagyok!
2013. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés leirom mit gondolok. Valoban 19-21 fok az megfelel. DE! Szokás- megszokás kérdése. Az a felnött aki amugy is 22 fokban érzi jol magát az persze a gyermekének is ezt tartja ideálisnak,föleghogy egy réteggel többet adunk a babákra igyők is ezt szokják meg, 20 fokban fázni fognak. Szoval ha hozzászokik a több ruha hüvösebb levegőhöz akkor ezt fogja igényelni. Aki irta hogy amig hasa nyaka háta nem hideg addig jo azzal egyetértek. Mi is igy jartunk mint a kérdező,hamrabb jött a hűvös mint a fűtésszerelő,igy most 22 fokban izzad a baba. Én meg ugy érzem jol magam. Szoval én öltözök egy réteggel többet inkább.
2014. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi. A tapasztalataim: a babánk már több mint 1 éves, erős egészséges, nem szereti a nagy meleget. Nem volt beteges, a tavalyi tél úgy alakult, sokat voltunk a hideg levegőn a szabadban, a lakásban 20-21 fok volt fűtéskor, ha jobban bereccsintettünk a kazánba, és volt estére néha 24 fok, minden baja volt, pirosodott az arca, ha levettünk róla egy réteg ruhát, akkor sem tűrte a meleget, 20 fokban érezte magát jól.

Nem tudom a kezdeti hidegek miatt szokott-e ehhez, vagy ilyen fajta, de szereti a hideget és nem nagyon volt megfázva.

2014. okt. 12. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!