Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kimerült az 1 évese...

Más is kimerült az 1 évese mellett?

Figyelt kérdés

Az éjszakát átalussza. Este 9kor tesszük le aludni,reggel 6kor kel.cicizik és visszaalszunk 7ig.

Napközben 2x alszik.délelőtt és délután 1-1 órát

Egyszer én is lefekszek vele aludni,pihenni

Szóval fáradt vagyok.reggeli közben is néha-néha behunyom a szemem..ha pedig nyugton játszik leülök mellé

Egyébként napközben bemegyünk a faluba babakocsival -posta,bolt,vásárlás miatt

Délután pékségbe,szomszédba a bnőm kisfiához is.1 éves szintén

Tehát...más is kimerült!? Vagy csak velem van ilyen ???


2013. okt. 3. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is kimerültem. :) Kisfiam 13 hónapos nagyon eleven, sokat járkál, pakol :) Egész nap egyedül vagyok vele, sosincs egy kis segítségem mióta megszületett nem voltam nélküle még boltba sem. Jó lenne néha egy órácska feltöltődni.
2013. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen az voltam. Nálunk olyan szempontból talán még rosszabbb volt a helyzet, hogy másfél éves koráig nem aludt két egybefüggő órát... :( Így én se nagyon.
2013. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Márminthogy a két egybefüggő éjszakát éjszakára is értem.
2013. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is kimerült vagyok, 15 hónapos fiam eddig maximum 10 éjszakát aludt át (ami nálunk azt jelenti hogy este 8-tól hajnali 4-ig). Általában 3-4-szer kel éjszaka is, de amikor jobban piszkálják a fogai akkor 15-ször is felsír. Sokszor a Nurofen sem használ, most éppen 4 őrlőfog és egy szemfog bújik ki egyszerre, horror. Nappal alszik másfél órát, addig próbálok főzni valamit. Ja és úton van a kistesó, de állok elébe :) Segítségem nincs, néha teljesen depis vagyok, de mindíg elmúlik.
2013. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak az enyém nem alszik csak 4 órát éjszaka egyben, nappal 2x 20 percet. Nem dőlök le vele mert akkor takaritok főzök.

Hétvégén meg suilban vagyok. akkor pihenek...

2013. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 11 hónapos, de az én akkum is lemerült.. Alap dolgokat felejtek el, a memóriám szinte nulla. Úgy szeretnék nyolc órát egyhuzamban mélyen aludni. A legrosszabb az egészben, hogy a férjem nem ért meg, szerinte nem lehetnék fáradt hiszen itthon vagyok és nem dolgozom.
2013. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Az éjszakát átalussza,napközben 1 órát alszol vele te is,ha nyugton játszik leülsz mellé!!!És mégis fáradt vagy????

8 hónaposom egy éjszakát nem alust még át soha,éjszaka 10-12x is kel,napközben 3x fél órát alszik!Van egy 3,5 éves nagytesója akit reggel vinni alvás után hozni,délután lefoglani kell!Közben a Kicsi ha fent van folyamatosan nyűgös,hisztizik,nincs el magában!

Segítségem semmi és az én férjem sem ért meg hogy mi a bajom....

Na én tényleg fáradt vagyok és az én akkum is lemerült!

Ölni tudnék egy jó alvásért!!!

2013. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Hááát.... szerintem tedd össze a két kezed :)


A Fiam holnap lesz 1 éves. 3 napja átaludt ELÖSZŐR az éjszakát (ezen kívül még sosem). Egy éjjel ált. 2x felkel inni, amikor a foga jött 6x felkelt.

Ő délben alszik 1- 1,5 órát, meg délután még egy 40percet. És ennyi. Mindezt úgy, hogy az éjjelt nem aluszsa végig.


Egyébként 2 hónapja megy, így egyfolytában pakol, játszik stb. Én nem alszom vele napközben, mert akkor főzök, vasalok stb.

DÉlután bolt, játszótér ilyesmi.


ÉS!!! Nem vagyok fáradt! :)

2013. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

miota atalussza mar az ejszakat azota nem vagyok faradt( 8 honapos kora ota) nalunk is napi ketszer alszik 1-1 orat,aztan este 8tol reggel 7ig. en nem szoktam napkozben aludni vele, olyankor takaritok, eszek ,netezek stb...

Lehet hogy el kene kezdened sportolni az feltolt energiaval.

2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencséd van a kisfiaddal. 15 hónapos a fiam, 6 hónapos kora óta 2-6 alkalommal ébred éjjel. Nappal 1x alszik 1,5-2,5 órát, változó. Én nem főzök, csak neki, mert tej és tojásérzékeny, rendelem a kaját. Amíg alszik összepakolok, felmosok, vasalok és igyekszem egy kicsit pihenni, 2 hetente segítségem van a takarításban. Apa hajnalban megy dolgozni, este ér haza 5-6 körül, segítségem semmi, szüleim messze laknak, anyósomékat hagyjuk. Naponta sétálunk, van hogy 2x, ilyenkor intézem a kisboltot, zöldségest és pékséget. 2x hetente este jógázni járok, most akarom megszervezni, hogy 2-3 alkalommal délelőtt 1-1 órát vigyázzon rá valaki, amíg eljárok edzeni. Kismamákat nem nagyon ismerek, de elegem van a mennyit eszik és átalussza-e az éjszakát témakörből......ha már beszélgetek valakivel, pont nem arról szeretnék, ami 24 órában leköt. Dúdoldába, babaúszásra és bábszínházba járunk heti 1-1 alkalommal. Én nem aludtam 3-4 óránál többet egyhuzamban mióta megszületett.
2013. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!