Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bíztad rá elöször a...

Mikor bíztad rá elöször a gyerekedet éjszakára a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen? Hogyan viselte/d?
2013. okt. 4. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. 15 hónapos, szopizik éjjel is. Talán ha tápszeres lett volna, akkor 1 éves kora körül.
2013. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
asszongya... májusban született szilveszterkor mentünk el bulizni Apával meg a barátokkal!Tehát 7 hónapos volt!Ő aludt tehát jól viselte én sokat gondoltam rá de alapvetően ki tudtam kapcsolódni és jót buliztam!
2013. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan, mert a sógornőmék esküvője volt 160 km-re tőlünk. Telefonos kapcsolatban voltunk anyuval, természetesen semmi gond nem volt. A fiam aludt, evett, mi pedig jól éreztük magunkat.
2013. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még válaszokat!
2013. okt. 4. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan, tápszeres volt, jól viselte :)
2013. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan. Tápszeres volt a fiam. Bulizni mentünk. Már 20 hónapos, azóta többször aludt a mamiéknál :) Imád ott lenni, így nem volt probléma. Én nyugodt szívvel viszem oda, mert tudom hogy jobb helyen nem is lehetne.
2013. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónaposan voltunk esküvőn. Utána legközelebb csak 19 hónaposan hagytam ott.
2013. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hónaposan.

előtte már tudtam annyi tejet lefejni és fagyasztani, hogy ne legyen gond. végszükség esetén ott volt a tápszer.

költöztünk, nem volt más lehetőség.

természetesen nem volt gond, azóta kb. 2 hetente egyszer a nagyinál tölti az éjszakát.

amikor nem itthon alszik, akkor van időm "unatkozni" :))

2013. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7hetesen, távoli lakodalom miatt.

Tápszeres volt, és akkor már csak 1x kelt hajnalban- észre sem vette, hogy a tesóm adta hajnalban a tejet nem én. Igaz ikrek vagyunk!! :))

Viccet félretéve-igaz nem nagyszülők, de tesóm vigyázott a kicsire azon az éjszakán.

2013. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!