Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok párásítót...

Ti használtok párásítót babátok, kisgyermeketek mellett? Ha igen, akkor milyet? Érdemes rá beruházni?

Figyelt kérdés

Szoktam tenni vízzel teli edényt a radiátorra, meg van ráakasztható párologtató is, de semmi hatását nem érezzük, olyan száraz a levegő éjszaka.

Egyedül abban a szobában van kellemes páratartalom, ahol kiteregetem a ruhákat, ott érezhető is.

De mivel kicsik a szobák, nem akarok abba a szobába teregetni amit használunk.

Szerintetek?


2013. okt. 6. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy valami halk lenne jó aminek nincs túl nagy alapzaja, és aminek nincs túl sok fénye, mert van egy párásító lámpánk, de egyrészt az sem igazán érezhető, másrészt meg különböző színekben világít (váltogatja a színeket), ami engem nagyon zavar éjszaka (meg a kisfiamat is).
2013. okt. 6. 10:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi használunk, a radiátorra tehető semmit nem ér, annál az is jobb, ha egy vizes törölközőt teszel a radiátorra.


Nekünk egy kicsi tefal van, mert pici a gyerekszoba, de ha tudsz nagyobbat vegyél, mindre rá van írva, hogy hány m2-re való. A mienk zölden világít egyfolytában(nem zavaró), de anyukáméké simán fehér, nem emlékszem milyen márka, de az övéké 40 körül volt, a mienk csak 15.


Nagyon szeretem, simán száraz levegő ellen sima csapvizet teszek bele, de ha köhög, vagy meg van fázva mindig salvus vizet használok, jobb mint bármilyen orrspray, nyugodtan alszik, nem köhög, nem dugul az orra.

Szerintem megéri venni egyet.

2013. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, ez a Salvus víz lehetőség tényleg meggyőző! Én is tettem már vizes törölközőt a radiátorra, de az meg állítólag nem jó, de legalább is csökkenti a fűtés hatékonyságát, meg igazán az sem volt az igazi.

Ha esetleg valaki tudja, létezik olyan amibe illó olajat is lehet tenni?

2013. okt. 6. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, amibe illóolajat is lehet tenni.
2013. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En abban tudok segiteni, milyet ne vegyel. Eloszor Aventunk volt, nem valt be, ez olyan 25 ezerbe kerult. Aztan vettunk profibb Homemedicset, olyan 40 valamennyi volt. Jobb, az teny, de meg egyszer nem vennek ilyet. Hangos es nehezen tisztithato.... Most nezelodok, valami jobb fajtat keresek. A Salvus viz tenyleg jo otlet. A radiatoros talka viz nem er semmit.
2013. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Most, hogy jobban megnéztem őket, elég kevés van sajna amelyikbe Salvus vizet is lehet tenni, olyat meg egyáltalán nem találtam amelyikbe illó olajat és Salvus vizet is.

És elég horror áron mennek sajna :(.

Most még tanácstalanabb vagyok mint előtte :).

De legalább azt tudom, hogy milyet ne vegyek, ez is nagy segítség!

Ha még valakinek van esetleg valami jól bevált, azt szívesen venném, ha megírná.

2013. okt. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!