Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer keverése Sinlancal...

Tápszer keverése Sinlancal éjszakára nálatok be vált?

Figyelt kérdés
ha keverem a kettőt akkor át fogja aludni az éjszakát? vagy inkább váltsak 2tápszerre? 6hónapos a babám. kezdetektől átaludta az éjszakát de viszont 1hete 2óránként kell fel enni. de a 2óra alatt se aszik oly mélyen.

2013. okt. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 6 hós növekedési ugrás? Vagy adsz még egy pár napot és megeteted kétóránként vagy kipróbálod a tejpépet az talán laktatóbb estére. Az én kislányom akkor is gyakrabban kért enni mikor jött a foga az nyugtatta meg.
2013. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így csinálom, este 8-tól alszik reggel 6-ig szerencsére, neki elég.
2013. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért ébred mert éhes lenne. Inkább növekedési ugrás, mozgásfejlődés, és persze a fogak. Ennyi idősen már nem kellene nagyon éjjel ennie. Próbáld ki a 2-es tápot, hátha, nem nem hiszem,hogy ez segítene sajnos:(
2013. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 djudit ***** válasza:
Én 13 hónaposan adtam neki először tápszert, Sinlacot. ...de sajnos semmit nem segített, nem amiatt ébredt. Kb. 2 éves volt, mikor először átaludta az éjszakat, miután úgy határoztam, nincs hajnalban tovább tápszer. 3 napig nagyon nehéz volt, de utána, átaludat az éjszakát. Kitartás, egyre könnyebb lesz.
2013. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig átaludta,akkor szerintem át fogja továbbra is.Bár 6hósan növekedési ugrás is van,meg akkor van az hogy eléggé megváltoznak a kicsik.

Szerintem várj még egy hetet,ha nem változik,váltsatok 2es tápszerre.Ha azzal is kel,akkor sinlaccal vagy sinemillel sűrítsd neki picit.Ha úgy is kel,akkor más a gond.Fogzás,hasa,mozgás miatti nyugtalanság,vagy simán megváltozott a pici.Azt mondják ha átalussza már rendesen az éjjelt,nem szabad többé ételt adni neki éjjel.Nah mondjuk én ezt sosem tartottam be neki,szerintem ha vizet adsz és akkor is felkel csak sűrűbben,akkor éhes és inkább egyen.

2013. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!