Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ismeretségi idő után...

Mennyi ismeretségi idő után vállalnál gyereket a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Mennyi időnek kell eltelni együtt, hogy biztos kapcsolatba szülessen gyerek?
2013. okt. 8. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve voltunk együtt és 1 éve voltunk házasok, mikor megfogant a fiunk.
2013. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos, en harom honap utan vállaltam - elég nagy baromsag volt, de tulajdonképpen nem bántam meg, annak ellenére, hogy utólag kiderült, szerelem csak az em részemről volt, o csak szórakozott (akarta a gyereket o is anno) es sosem látta a gyereket.

De amúgy nem hiszem, hogy idő fuggo, mert pl az ismerettsegi körömben van olyan, aki 10 év együttlét utan vállalt gyereket, apuka pedig lelépett, amikor a no a negyedik hónapban volt.....

2013. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rá kell érezni? Mik azok a jelek?
2013. okt. 8. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 év együttlét után jött a lányunk.Azóta is együtt vagyunk már 8,5 éve,született egy fiunk is.Sogornőm 3 hónap ismeretség után lett terhes,azóta is együtt vannak (10éve)
2013. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más és más idő elég ahhoz hogy gyereket vállaljanak. Függ attól mikor ismerkedtek meg, én még tanuló voltam 18 éves érettségi előtt ismertem meg a férjemet. Iskola befejezése után tovább tanultam, majd összeházasodtunk. Munka, gyűjtögetés házvásárlás stb.. Nekünk így 7 év lett. A kapcsolatunk biztos volt csak a körülményeket kellett megteremteni. 25 évesen szültem.
2013. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Arra gondolok, ha anyagilag mindkét fél toppon van, érzelmileg mennyi az az idő, amikor tudod, hogy a rózsaszín köd után is tartós lesz?
2013. okt. 8. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Én min. 1 év együttélés után. Addigra sokminden letisztul, kiderülnek a problémák. Persze később is kiderülhet olyan dolog, ami nem tetszik, de szerintem ez egy vállalható idő. Amúgy az együttélésen van a hangsúly.
2013. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon biztosan éreztük az első pillanattól kezdve, hogy együtt képzeljük el az életünket, egyszerűen nem volt mire várnunk. 5 hete ismertük egymást, mikor terhes lettem, mindent olyan ösztönösen ceináltunk, soha nem kételkedtünk magunkban és egymásban.Fél éves évfordulónkon volt az esküvőnk. Tegnap ünnepeltük a 7. házassági évfordulónkat, 6 kisgyerekünk van.
2013. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 év után jött, ebből 3 év együttélés volt. :)
2013. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 hónap után költöztünk össze, majd újabb 2 hónap elteltével jött az első baba. Aztán még kettő, és még mindig jól megvagyunk.
2013. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!