Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka frissen készítitek a...

Sziszi1118 kérdése:

Éjszaka frissen készítitek a tápszert vagy már el van készítve az ágy mellé vagy a hűtőben?

Figyelt kérdés
Én mindig frissen készítettem, de most olvastam több helyen, hogy előre elkészítik. Ezt lehet?
2013. okt. 10. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyat keress, aminek a szája keskenyebb, mint a cumisüveg. Nekem Mam az üveg, a tápszeres tároló pedig Béres C-vitamin volt hajdanában. Csak Zsuppsz! már benne is van az üvegben mind a 6 kanálnyi egy mozdulattal. De próbáld ki, nehogy a te tápszered csomós maradjon.
2013. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem értem a mikrós módszer miért gyorsabb,mint frissen elkészíteni. nálunk vízforralóban van a víz,kb. 10 mp. alatt meglangyosodik,ha rákapcsolok, és a maradék 16 mp. alatt pedig belekanalazom a tápit,majd összerázom. (azt írta valamelyikőtök,hogy 26 mp-ig melegíti)
2013. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én írtam, hogy 26 mp-ig melegítem a vizet, majd ebbe beleöntöm a kimért tápszert és összerázom. Nagyon gyorsan megvan, szóval én maradok a frissen készítettnél arra a rövid időre, amíg még a 11 hónapos lányom enni fog éjszaka.
2013. okt. 11. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszi 11-es az ötletet, este persze nagyobbat találtam és játszottam egy ideig, amíg beletaláltam a cumisüvegbe :))

De már cseréltem kisebbre.

10es voltam

2013. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!