Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám elég sokat mozgatja a...

A babám elég sokat mozgatja a csuklóját ha nem csinál semmit. Ez ugye nem idegrendszeri probléma?

Figyelt kérdés

Légyszi kíméljenek a horror elméleteket gyártó,képzelgő anyukák.

Látta a védőnő bár nem hívtam fel rá a figyelmét,de nem mondott rá semmit hogy ez nem lenne normális.

Amióta rájött hogy van csuklója azóta ha csak hanyatt fekszik és épp nem fog játékot,akkor csavargatja,mozgatja.Ez az általános,szóval elég sűrűn csinálja.Kb 2 hónapja van ez és most már kezd "zavarni".Kéne hogy erről orvost kérdezzek vagy minden babának van ilyesmi tikkje,vagy mitől lehet ez?

7 hónapos egyébként.

Köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez normális, a fejlődés része, rájött hogy tudja mozgatni a csuklóját, és ezt gyakorolgatja. A fiam is csinálta ezt annak idején, de neki általában mindig volt valami játék is a kezében (csörgő vagy ilyesmi), és azzal együtt mozgatta a csuklóját.

Nem kell emiatt aggódnod.

2013. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Édes Istenem...


Az én babám eszik, ha éhes. Ez valami idegrendszeri probléma???

2013. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. és ez most hogy jön ide,te nagyon értelmes?Bocs már hogy néha én is aggódom...Édes istenem...



1.válaszoló!Köszönöm szépen,megnyugodtam. :)

2013. okt. 12. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam is ezt csinálta pont ennyi idősen...most 10,5 hónapos és a fejét rázza.

Még szép,hogy próbálgatja magát,hiszen most jön rá mindenre,nem csak hogy a világ hogy működik,hanem hogy a teste.


Amúgy én értékelem 2-es hozzászólását:D

Azért írta,mert picit talán túl aggódod ezt a dolgot....de tényleg csak "picit" :D

2013. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem én hogy próbálgatja,eddig nem is aggódtam emiatt,de azért fura mert nagyon sokat csinálja....már már berögzödés szerüen.És találkozunk más babákkal is és ök nem csinálják,ezért kezdtem odafigyelni rá.Meg irtam is hogy hónapok óta csinálja.

Szóval én nem értékelem a hülye beszólásokat....

Köszi 3. neked is a vâlaszt!

2013. okt. 12. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom is ugyanigy csinalt, de o a labfejet forgatta...olyan 7, 8 honaposan, most hogy mar jar, mar nem csinalja, kinotte mondhatom...
2013. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kszönöm 4. a választ!

Akkor ez végül is "pótcselekvés" mondhatni.Örülök akkor hogy nincs baj. :)

2013. okt. 12. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is ezt csinálta! Mindenki nézett is rá furán! Mert a többi ismerős baba egyike sem csinálta!

nagyon érdeklődő volt a kisfiam , már 3 hónaposan kivisitott a babkocsibol az embereknek, gagyarászott a fáknak. Egyszerüen minden érdekelte. Sosem aludt a babkocsiben csak a kiságyában. Minden éta alkalmával nézegetett és járt a kis csuklója. Én nem lepődtem ezen nagyon meg mert az uncsitesója is pont ilyen volt. Ugyhogy nyugi! Csak érdekli a világ a gyermekedet! És mindennek örül!

2013. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kiderült miért csinálta?
2022. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!