Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz ha 1.5 éves lányom...

Nagyon gáz ha 1.5 éves lányom bébi ételbe kapja heti 3-4 alkalommal a gyümit? Ugyanis CSak igy eszi meg.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hogyhogy "bébi ételbe"?

az enyém 14 hónapos, és ő is szokott bébiételt enni, nincs ezzel semmi gond.

2009. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem alma-banán,eper-alma,alma-őszi stb ilyen bébi ételeket eszik időnként,de persze melette a felnöttesebb kajákat is.
2009. nov. 10. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
:-)...ezeket én is megeszem(24évesen?).Nagyon finomak, dehogy baj!A lényeg hogy egyen gyümit,és ha az éppenséggel üvegben van, hát úgy is jó!
2009. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lányom is ennyi idős,és én is van hogy azt adok neki.Elég nehéz lenne most málnát, vagy szilvát szereznem:)Nem gáz egyáltalán.
2009. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én naponta 3x adok gyümölcsös bébiételt a fiamnak + igazi alma, banán, hisz mást nem is lehet kapni mostanság.
2009. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 22/L vagyok és én is eszek bébiételt, főleg gyümölcsöset! Szerintem ez nem gáz!
2009. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt adom a másfél évesemnek...imádja.Ő sze areti müzlist,2xsültest,teljes.kiörl.gabonást is.Sztem nagyon finomak,laktatók,és változatosak.
2009. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyévesemnek mindig ezt adok uzsonnára úgy,hogy még egy banánt vagy almát hozzáteszek, olyanokat eszik,ami kekszes,gabonás vagy műzlis, még sinlacot is borítok bele, igy jó laktató. Tehát friss is van benne meg üveges is.
2009. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!