Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesztek majd karácsonyi...

Vesztek majd karácsonyi ajándékot 8-10 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés
Férjem szerint felesleges, mert még úgy sem ért belőle semmit, és játéka, ruhája rengeteg van.

2013. okt. 14. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most 5 hónapos, de én vettem neki még télapóajándékot is (nem nagy dologra kell gondolni, 1500 Ft-ot költöttem rá). Sőt megkértem a tesóm h öltözzön be télapónak (van jelmeze, nem lesz pluszkiadás) sógornőm meg krampusz lesz. Szerintem tökjó kis családi program lesz és az ajándékon kivül nem kerül semmibe, máskor is jönnek hozzánk vendégségbe, tehát ha megkínálom őket valamivel, az ünnep nélkül is megtörténne. Karácsonykor pedig ugyanúgy eljátszuk, hogy férjem elviszi a gyereket én meg gyorsan feldíszitem a fát. Nem csak a gyerek miatt csináljuk hanem magunk miatt is, jókis csapatépítésnek is fel lehet fogni:)
2013. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A miénk még nem lesz egészen két hónapos, de már van neki ajándéka. Emlék ez is, még ha nem is nagy dolog. Rajta lesz a családi képeken, és szeretném, ha tudná, hogy rá is gondoltunk, akkor is, ha túl pici hozzá, hogy emlékezzen majd rá. Már a családunk tagja.
2013. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
persze hogy kap,akkor lesz 11 hónapos...
2013. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
mi is veszünk neki pedig még csak 8hónapos lesz sőt decemberben van a névnapja arra is kap valami apróságot.
2013. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
A bátyám karácsonykor 1napos volt kapott igaz sapit, meg ilyet amúgy mar 15.És Így nekünk 4napos ünnep.
2013. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, születése óta minden ünnepre kapott ajándékot. Persze, hogy nem érti, meg nem érdekli, de hogy néz már ki, hogy ő nem kap semmit. Pláne ahol van nagytesó is, nem hiszem, hogy segítene neki a helyes értékrend kialakításában, ha ő kap egy rakás játékot, a kistesó meg semmit.

Én azért nem szeretek dobálózni azzal a kijelentéssel, hogy úgysem érti, meg úgysem fog rá emlékezni, mert ennyi erővel szeretni sem kellene, meg játszani vele, mert úgysem fog rá emlékezni nagykorában...

2013. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Keresztény vagy nem keresztény lényegtelen.

Ez mindenkinek Jézus születése, a szeretet ünnepe. Ezzel ajándékozzuk meg a kisdedünket.

2013. okt. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pénz kérdés, akar milyen kis játéknak egy ekkora gyermek már tud örülni, és a boldogságot látni az arcán, mindent megér. Remélem a férjed viszont nem kap ajándékot, mert ő viszont már elég nagy ahhoz, hogy értse, ennek nincs jelentősége, ez a szeretet ünnepe. Ha nincs pénzetek, az ajándékozást elég a gyerekek szintjére leszorítani, ti pedig örüljetek egymásnak, meg az együtt eltöltött ünnepnek.
2013. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez tetszett ;o)
2013. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!