Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesztek majd karácsonyi...

Vesztek majd karácsonyi ajándékot 8-10 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés
Férjem szerint felesleges, mert még úgy sem ért belőle semmit, és játéka, ruhája rengeteg van.

2013. okt. 14. 10:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
tervezzük. 8.5-9 hós lesz akkor, még nem tudom mit vegyünk, vagy járássegítőre gondoltam, vagy valami készségfejlesztőre,esetleg tavaszra valami szülőkaros tricikli... még nem tudom hol tart majd ekkorra a mozgásfejlődésben, így elég nehéz lesz dönteni még akkor is,nem hogy most. 2 hónap rengeteg idő ilyen korban.
2013. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is úgy gondoltam, hogy valamit mindenképpen veszünk neki.
2013. okt. 14. 11:21
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg se fordult a fejunkben, hogy ne vegyunk, akarmekkora is a gyerekunk. Ez egy elmeny, es kesobb milyen jo a fenykepeket nezegetni. 6 honapos volt az elso karacsonykor es ugy elvezte! Nem kell feltetlenul draga nagy ajandek.


Ilyen alapon, amit a ferjed mond, meg egy-ket valaszolo, ne is vegyunk senkinek semmit, mert csak "nyug" es ugyse emlekszunk az osszes karacsonyra.


Szerintem adni orom, es inkabb sporoljunk az en ajandekomon, mint a gyereken.

2013. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
10 hònapos lesz és kap.bébitornàzò tanulò jàtèkasztalban gondolkodunk.ezeket mèg 1,5 èvesen is hasznàlhatja...
2013. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 2 hónapos volt tavaly karácsonykor. Mi a kiságyába vettünk neki zenélő forgót. Most a tudatos szülők áruházából rendeltem neki egy horgászós játékot, illetve készítek majd neki egy saját készítésű ajándékot is. A fa is biztos érdekelni fogja, már tavaly is megcsodálta. Viszont egy jó tanács: kössétek ki a fát!

Mi sem vagyunk vallásosak, de szerintem ez nem fontos, ez az ünnep a családról és a szeretetről szól. Amúgy lehet, hogy nem emlékezik majd rá, de ha nagyobb lesz még megkérdezheti...persze ne ezért készülj az ünnepre, hanem mert szereted, az életetek része és boldogságot ad nektek, hogy adtok neki valamit.

2013. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Vegyél neki esetleg valami finom nasit, vagy gyümölcsöt stb. az amúgy is elfogyna, ő meg élvezi, hogy bontogathatja a papírt.
2013. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Anno 11 hos volt a fiam, kapott ajandekot es jatszott is vele. Most 5 hos lesz a lanyom es o is fog kapni, nem erti ugysem, de a videon, kepeken megmarad, emleknek is jo lesz. Ha mindenki kap, o miert ne kapna.
2013. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kap,ez nem is kérdés.

Akkor lesz 11 hónapos.

2013. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos volt a fiam tavaly Karácsonykor, eszünkbe sem jutott, hogy pont neki ne vegyünk semmit. Ő még nem értette persze, hogy ünnep van, de mi igen és hatalmas élmény volt, ahogy rácsodálkozott a fára, az ajándékokra, a csomagolópapírra. Fényképek is készültek szép számmal, ahogy "bontogat". Ez nem jó ötlet a férjedtől, valami kis dolgot azért vegyetek neki.
2013. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
"karácsonykor", bocsánat.
2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!