Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, aki világ...

Van köztetek olyan, aki világ életében lányos anyukának képzelte magát, de végül fia lett? Vagy fordítva, mindig is kisfiút szeretett volna, de kislánya lett?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek, mikor kiderült a baba neme? És miután megszületett, vágytok még ellenkező nemű babára? Csak kíváncsiságból kérdezem. Én mindig is úgy gondoltam, hogy nekem muszáj hogy lányom legyen, de most, hogy már egyre inkább közeleg a gyermekvállalás ideje, úgy gondolom bármi is lesz majd, ugyanúgy fogok neki örülni és szeretni is ugyanúgy fogom, ha fiú, ha lány.
2013. okt. 14. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon lányt szerettem volna, amikor kiderült, hogy fiú, bevallom őszintén, picit "elkeseredtem". nem tudtam elképzelni, hogy fiam lesz. aztán persze már nagyon vágytam rá, és most már 7 hónapos lesz. egyszerűen imádom, örülök, hogy fiú lett. de következőnek azért tényleg jó lenne egy lány is :)
2013. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lányos anyának képzeltem el magam mindig is, aztán a 20. héten derült ki hogy fütyis :). Hát, először egy kicsi csalódottságot éreztem, de nem nagyot, mert valamiért éreztem hogy fiú lesz. Szóval pár óra alatt túltettem magam ezen és vártam az én KISFIAMAT. Azóta már 2 éves és imádom, és mindegy hogy milyen nemű lesz a tesó. Ha kisfiú akkor azért örülök, mert az már egyszer "bejött" :D, ha kislány akkor meg azért örülök majd, hogy így egy kicsit ismeretlen terepre tévedhetek.
2013. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem velem esett meg, de anyukam fiút szeretett volna úgy hogy kivàlasztott làny neve sem volt az orvos nevezett el. Egészen addig még öntudatra nem ébredtem rövid hajam volt, és csak nadràgkaim. 10 ev müva született az öcsém
2013. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mindig fiús anyának képzeltem magam, mégis lány lett :) Az ultrahangon igazából nem is lepődtem meg, mert előtte megálmodtam a nemét. És persze imádjuk születésétől fogva, mostanra már az a természetes, hogy lány lett elsőre.
2013. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon érdekesen alakult.

Egész életemben kisgyerekkorom óta azt éreztem, hogy amikor majd az első kisbabám lesz, az kislány lesz. Soha életemben eszembe sem jutott, hogy fiam legyen elsőre. Ezzel éltem egész életemben. Ez nem is vágy volt, hanem egy érzés.

Aztán abban a pillanatban ahogyan teherbe estem, kisfiúnak éreztem minden percben, és mindenki más is azt mondta, én olyan fiús anyuka vagyok. Nagy nehezen megszültük, hogy majd Kornél lesz a neve.

14. héten mentünk 4d-re, pontosan Kornél névnapra esett, ezt egy tuti jelnek vettük.

Kb az UH 7. percében, megkérdezte a szonográfus szeretnénk-e tudni a nemét, merthogy igencsak megmutatta magát. Persze hogy tudni akartam, de a párommal teljes higgadtságban, vártuk, hogy mutassák a kis fütyköst.

Amikor a szonográfus kijelentette: Ő itt határozottan egy kislány, én elfelejtettem levegőt venni,a férjem meg majdnem leesett a székről. Ő is annyira biztos volt a fiúban, hogy sokkot kapott szegény :D

Annyira nem hittük el, hogy az UH végén rákérdeztem: akkor valószínű, hogy kislány.

Azt mondja a nő, a következő UH-n is meg kell nézni, de ő is még egyszer ránéz. Ránézett, és kijelentette: kislány.

Nagyon boldogok voltunk, mivel tök mindegy volt mi a neme, csak ekkorát tévedett a megérzésünk, Így lett Kornélból Lilien.

Viszont most megyünk majd a középidős genetikai UH-ra, azért ránézetünk, mielőtt rózsaszínezni kezdünk. De már olyan kedves számunkra ez a kislány, hogy most már örülnék ha nem változna meg :)


100% úgyis akkor lesz ha megszületik, és bármi legyen a kis lábai között, imádni fogom.

Egyet megígértem neki, minden nap elmondom, ha mégis kisfiú, nem adom rá a rózsaszín bodyt amit megvettem hirtelen felindulásból :)))

2013. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy lányom lesz, mindenki azt mondta, hogy lányos anyuka vagyok, és hogy nekem csak lányt tud elképzelni, illetve az alakom alapján is sokan tippelgettek, hogy milyen nemű lesz a baba, és mindenki lányt mondott. Fiú nevünk nem is volt, párom is kislányt szeretett volna.

A 18. heti uh előtti éjszaka azt álmodtam, hogy a doki felírja egy papírra, hogy "fiú", és tényleg fiam lett. Eleinte le voltam sújtva, hogy biztos akaratos, erőszakos és agresszív lesz, mint minden kisfiú (tényleg azt hittem, hogy minden fiú ilyen :D ), nem tudom majd a haját fonni, cuki ruhákba öltöztetni, de hamar túltettem magam ezen, és ma már én vagyok a legboldogabb fiús anyuka. :D Egyszerűen szerelmes vagyok a fiamba, imádom őt, nagyon boldog vagyok, hogy fiam lett. :)

2013. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló !

A mi kislányunk is Lilien,ő 1 éves múlt :) Én is tuti azt hittem fiam lesz,hogy csomó ruhát kelljen neki venni,mert nekem aki van kisebb tesóm,ő lány és gondoltam tuti kiszúrnak velünk :D De párom és édesapja is lányt szerettek volna.Nekem mindegy volt igazából,de valahogyan fiú neveket nem találtunk,amik tetszenének mindkettőnknek,így jó,hogy lány lett.

2013. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt hittem,hogy fiú lesz elsőre,fiúra vágytam,mindenki fiút tippelt.A 12.héten azt mondták,hogy kislánynak tűnik,akkor egy nagyon picit csalódott voltam,a következő vizsgálaton már tuti lányt mondtak,akkor kezdtem barátkozni a gondolattal jobban,születése előtt meg már imádtam a gondolatot,hogy nekünk bizony kislányunk lesz.7 hónapos,Ő a mindenem,és lehet,hogy túlzás így kijelenteni,de szerelmes vagyok a lányomba:)) ha lesz második,simán jöhet még egy kislány,de az se baj,ha kukacos lesz,mert biztos,hogy nagyon-nagyon fogom szeretni,ahogy a kis tündérünket is:)
2013. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben úgy képzeltem, hogy először egy fiú aztán lány. Aztán testvérem, unokatesóim elkezdtek családot alapítani (én vagyok a legkisebb a rokonságban) és egyre csak jöttek a fiúcskák, szóval mire teherbe estem már az volt az álmom, hogy na majd én adok ennek a családnak egy cuki locsifecsi kislányt, aki agyon lesz kényeztetve a sok fiú unokatesó között....


Mire beleéltem magam, hogy nekem mégis kislány kell... kiderült, hogy fiú... és most már pont úgy érzem, ahogy Janikovszky írja: "Hogyan is lett volna lány, mikor fiú!"

:)


( [link]

2013. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülés pillanatáig azt mondtam, hogy nekem fiam lesz. Pedig az UH lányt mutatott. Annyira szerettem volna egy kisfiút, a családban mindenkinek fia született elsőre és tudtam hogy nekem csak fiam lehet :) Ahogy kibújt a lányom, akkora öröm és boldogság öntött el, soha nem cserélném el! :) imádom
2013. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!