Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, aki világ...

Van köztetek olyan, aki világ életében lányos anyukának képzelte magát, de végül fia lett? Vagy fordítva, mindig is kisfiút szeretett volna, de kislánya lett?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek, mikor kiderült a baba neme? És miután megszületett, vágytok még ellenkező nemű babára? Csak kíváncsiságból kérdezem. Én mindig is úgy gondoltam, hogy nekem muszáj hogy lányom legyen, de most, hogy már egyre inkább közeleg a gyermekvállalás ideje, úgy gondolom bármi is lesz majd, ugyanúgy fogok neki örülni és szeretni is ugyanúgy fogom, ha fiú, ha lány.
2013. okt. 14. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is fiút akartam.Fiús anyának képzeltem el magam,aztán kiderült,hogy kislány.Nem voltam annyira csalódott.Azt mondtam,hogy majd a második fiú lesz.

Nem adom fel!!!Kisfiút akarok. :D

2013. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúsnak,és fiam lett,és nagyon szeretem,de már egy jó ideje vágyom lányra is, vehessek rózsaszínt babázhassak,fonhassam a haját,később együtt vásároljunk,sokat beszélgessünk,ahogy én az anyukámmal jó barátnők is voltunk.
2013. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már tinédzser koromban sem dobtam ki a régi számomra kedves játék babáimat mert mondtam, hogy azok az én lányomé lesznek. Eszembe sem jutott, hogy fiam lesz majd. Amikor terhes lettem a 8. hét körül fiúval álmodtam és onnantól teljesen úgy is éreztem, hogy kisfiunk fog születni. Amikor a 18. héten azt mondták kislány egy kis ürességet éreztem és mondogattam is a páromnak, hogy még változhat a helyzet. ( Ő egyébként kislányt szeretett volna nagyon ). 24 héten kiderült, hogy mégiscsak nekem volt igazam és fiúcska a drágám. Párom egy pár percre lefagyott amikor mondták:-) Bár tényleg mindig lányra készültem nekem Ő így a legtökéletesebb leggyönyörűbb baba a világon. Most 9 hónapos és apukája is imádja:-)
2013. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Örülök, hogy azért mindenki ugyanúgy szereti a picijét, mintha már nemű lenne! :)
2013. okt. 16. 11:15
 15/16 A kérdező kommentje:
Más nemű, bocsánat! :D
2013. okt. 16. 11:16
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

anyukámnál esett meg az, hogy mindkét alkalommal érezte, hogy neki lánya lesz, úgy ment el szülni, hogy nem is volt fiú neve. mindketten lányok lettünk! :D


a legjobb barátnőm szintén hetekig érezte, hogy lánya lesz, tervezgetett, már kis rózsaszín tütüs szoknyákat nézegetett a gyerekruha részlegen... erre 4d-s derült ki, hogy fiú! :D persze, örültek mindketten, a barátnőm is, de a párja is, hiszen ő mindig úgy "tervezte", hogy előbb egy fiú, aztán egy ki hercegnő. :)

2016. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!