Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki vesz használt ruhákat...

Van aki vesz használt ruhákat a babájának?

Figyelt kérdés

1 éves elmúlt a lányom, pár db ruháját már eladtam, de a többit egyszerűen nem tudom eladni. Már mindenhol hirdettem, de nem hiszem el,hogy pl. egy kis melegítő nadrágért 150-250 ft sok lenne.


ti hol vásároltok/hol árultok???


2013. okt. 15. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olyanokat amiken látszik a használat, és nem mesefigurásak, különlegesek, vagy márkásak, sosem fogsz tudni eladni a vaterán, még 100Ft-ért sem.

Csak az újszerű, különleges, érdekes darabok mennek, vagy a next. Azért akkor is fizetnek ha géprongy.

2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy rendezni a ruhákat, hogy több rugit, bodyt raksz fel egy korosztályból (pl. 3-6 hónapos).

A vaterával az a baj, hogy ott a postaköltség, hiába adod olcsón a ruhát, rájön az ajánlott posta költsége (mindig jó bebiztosítani magunkat mindkét részről), máris ott tart a dolog, hogy új árában lesz a használt. Ha már össze tudok szedni akár 10-15 db kisruhát is, akkor már megéri kifizetni a postát. Próbálkozhatsz azzal is, hogy fix áron teszed fel. Én például nem szeretem a licitálós rendszert, mert néha 3-4 hét is eltelik, mire lejár a licit, egy csecsemő pedig simán kinövi ez idő alatt a ruhát. Fix áron pedig fél óra alatt be tudnak nálad vásárolni. :)

Bababörzékre akkor érdemes kimenni, amikor érezhetően van a családoknak pénze. Az augusztus vége, szeptember eleje az ovi és iskolakezdés miatt rossz időpont, viszont októberben sokan elkezdik az overall és vastag kabát, téli holmi vadászatot.

2013. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rokonoktól kaptunk rengeteg ruhát, így nem kell venni sem újat, sem használtat. Nagyik szoktak néha egy-egy új ruhát venni, de inkább funkcionálisat (overál, kabát, cipő).

Szerintem olyan túlkínálat van ruhákból, hogy a kisgyerekesek általában ajándékba adják oda ismerősnek, rokonnak, mert nem tudnak vele mit kezdeni. Sok sikert.

2013. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!