Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány órát alszik éjjelente...

Ki hány órát alszik éjjelente csecsemője mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire hagy benneteket aludni babátok éjjelente?

2013. okt. 17. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit alszom, mint a gyerek születése előtt, kb. 7 órát (kivéve az eslő 2 hónap).
2013. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első 8 hétben 8 órát aludtam egyszeri keléssel, azóta pedig szintén 8 órát, csak egyhuzamban.
2013. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 2X, 3X is felkelt. Még ma sem aludja végig az éjszakákat. Ellenpélda barátnőm kislánya, aki a kezdetek kezdetétől végigalussza az éjszakákat.
2013. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Két hónapos korukra mindegyiket leszoktattam az éjszakai evésekről. Így minden éjjel aludtam legalább 8 órát.
2013. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát most jön a fogacskája ugyh elég rosszul.fél 10-10-től fél1-1 óráig, majd kb 20perc szopizás, nyüglődve visszaaltatom, majd 4körül ismétlés, majd 6körül megint és 7-fél8körül ébred.majd csak tul leszünk ezen az időszakon.
2013. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

8 hónapos a fiam.

Este fél 9 körül alszik el és reggel 7 körül kel.

Tudnék aludni így 10 órát is akár, de hiába fekszek le 10 körül, nem tudok elaludni. Kb éjfélkor fekszek, 6-7 órát alszok.

2013. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4 hónapos, még mindig többször felkel, de hamar visszaalszik, összességében van hogy 9-10 órát is alszom, de persze így azért kevésbé pihentető :) Az első 6-8 hétben kb fele ennyit aludtam.
2013. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ó de irigyellek titeket.

Az enyém éjjel 4-5x kel,sose aludt át még egy éjszakát se.

8 hónapos most.Átlagban olyan 6 órát alszom éjjel. :/

2013. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kb. 4-5 hónapos koráig 3-4-szer kelt a lányom.

Anyatejes volt, eszem ágában se volt leszoktatni az éjszakai szopizásról csak azért, hogy én jobban aludjak.

6 hónapos koráig volt egy rövid, nyugalmas szünet amikor csak 1-szer ébredt, majd a mozgásfejlődés miatt megint felborult az alvása.

Kb. 8 hónapos korától alszik egyhuzamban este 8-tól reggel 6-7-ig, néha 1-1- alkalommal felsír.

Kivétel a fogzás, mert olyankor az éjjelek szörnyűek.

2013. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

eddig általában úgy volt, hogy 9 körül tettem le, és olyan 4 körül jelzett, hogy éhes, evés után még aludt fél 7-7ig, de mostanság szerintem mozgásfejlődés miatt, vagy nem tudom miért, de nem lehet elaltatni ilyen korán, tegnap pl fél 11-kor tettem le, és fél 5kor jelzett hogy kajás.

Ja, a fenti 9-4ig tartó időszak csak 3,5 hónapos korától van, előtte 2x kelt, szóval egyhuzamban jó, ha 3 órát tudtam aludni. Már totál kivoltam, amikor áttért erre a hosszabbra. Nekem ez már jó lenne, csak az a bajom, hogy nagyon rossz alvó vagyok, szóval ha felsír és fel kell vennem visszaaltatni (mert ilyen is van), akkor ez a művelet lehet, hogy max fél óra az éjszakából, de utána legalább egy órát forgolódok mire sikerül elaludnom :(

2013. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!