Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány órát alszik éjjelente...

Ki hány órát alszik éjjelente csecsemője mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire hagy benneteket aludni babátok éjjelente?

2013. okt. 17. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiam kb 3hós korára aludta át az éjszakát, addig egyszer kelt hajnali 3-4között. Aludt végig, ha ébredt evett és már aludt is újra.

A két kisebbik pedig már reggel 7-8ig aludt 4illetve 5hetes koruktól.

Én a 3gyerek mellett sem igazán éltem át az éjszakázás fogalmát, szerencsére mind jó alvó volt.

2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9 hónapig volt,hogy óránként,de olyan is előfordult,hogy fél óránként keltem. Összesen 2x aludta át addig az éjszakát,aztán valami fordulat történt (nem tudom,hogy mi) és elkezdett csak 2-3x kelni. 11 hónaposan nem kérte már a cicit,onnantól kezdve átalussza az éjszakát,9-8-ig.
2013. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

4 hónapos, 1-2x kel éjjel.

9-11 között alszik el, 2-kor, 4-5 között kel, majd reggel 6-7 között

2013. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5 hónapos a babám, most kezdődnek a fogfájós esték, úgyhogy van, hogy néha 5-6szor is felkel. Emellett napi 10 órát dolgozom, úgyhogy elég fáradt szoktam lenni már péntek felé...
2013. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom, még sohasem aludta át az éjszakát. Anyatejes, még mindig és többször is fel kell. Jobb esetben csak 3-4x, de ez a ritka, inkább 6-7x. (Én is rossz alvó voltam ). Nem kívánom "leszoktatni" a szoptatásról, egyenlőre még kitartok. Általában 6 órát alszom, de nem is az óraszámmal van a probléma, hanem van, hogy az alvási ritmusunk teljesen eltér, amikor ő felébred, akkor kerülnék én az alvás azon fázisába, ami a kipihentség szempontjából fontos lenne.
2013. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!