Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóban ki hova teszi a...

Autóban ki hova teszi a bébihordót?

Figyelt kérdés
Anyós ülésen vagy hátul? 6hónapos babátokat ti miben vittétek ha mentetek kocsival valamerre?
2013. okt. 19. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hátul menetiránnyal ellenkezőleg. Anyósülésre azért nem mert légzsák van elől.
2013. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már gyerekülésben utazott, mert kinőtte a hordozót. A hordozót is és a gyerekülést is az anyósülés mögé tettük/tesszük.
2013. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátra a vezetőülés mögé. A mai napig ott ül a lányunk (3 éves)
2013. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hátra a vezetőülés mögé, előre nem tehetem mert a kocsinkban nem lehet ott kikapcsolni a légzsákot. Általában apa vezet és ha megy a gyerek én is megyek így könnyebben hátra tudok nyúlni hozzá. Most készülünk rendes ülést venni neki meg kezd kicsi lenni a hordozó.

8hónapos a lányom.

2013. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
anyós ülés mögé
2013. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan hordozóban volt mindkettő. Az első gyerek az anyósülés mögött ül, a másodiknak a vezetőülés mögött lett helye. Anyósülésen csak ha nem volt más megoldás és csak kikapcsolt légzsák mellett.
2013. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hátul a vezetőoldalon van a legnagyobb biztonságban egy esetleges baleset idején . 0-18kg-os gyerekülésben ül, 6 hónapos.
2013. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb hely a statisztikák szerint az anyósülés mögött van, mi ott vittük. A tesójának a vezető mögött jutott hely.
2013. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen én is úgy tudom a legbiztonságossabb hely felmérések szerint az anyósülés mögötti hely!
2013. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egyedül megyek vele, akkor az anyósülésre kötöm be menetiránynak háttal és természetesen kikapcsolom ott a légzsákot. Így én is nyugodtabb vagyok hogy rálátok és ő is vígan elgőgicsél nekem.


Ha apával megyünk akkor hátul.

2013. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!