Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nagyon ordit az autóban-...

Babám nagyon ordit az autóban-nincs valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos-eszik elötte,tisztába rakom,akkor ébredt-és igy megyünk a tesóért-valahogy nem birja az autóutat.előre is kötöttem magamhoz-semmi nem jó.este még rosszabb a helyzet.
2013. okt. 16. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyan így reagált az autóra, mint a tiéd. Vittük a hordozóba és amint nyilt az autó és ő már érzékelte, hogy hova is akarjuk tenni, onnantól ordítás volt a válasza. Nem akarlak elkeseríteni, de kb. 8-9 hónapos koráig. Semmi sem nyugtatta meg! Ha fogtam a kezét, ha adtam neki játékot, ha evett előtte,én is előre raktam, de sajnos semmi eredménye.

Én neked tanácsot nem tudok mondani sajnos, csak azt, hogy mihelyt kicsit nagyobb lesz, akkor elmúlik. Mi már 15 hónaposak vagyunk és most már kimondottan szeret autóban utazni, főleg szereti, ha a nővére is mellette ül. És persze bolondításnak egy kis ropi, innivaló...stb.


Sok sikert és kitartást!!! :)

2013. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár valószínű, de azért megkérdezem, játékot próbáltál már? Nekünk volt egy ülésre tehető játék, hasonló ehhez: [link] Ezzel egészen jól elvolt
2013. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam kezdeni vele a kocsiban semmit, pedig mellette utaztam a ahátsó ülésen. A játékok ott nem érdekelték, akár fejre is állhattam volna a gyerek akkor is ordíttott. Ez autópályán, dugóban nem ideális, főleg úgy, hogy elég sokszor kellett utazni kb fél órákat. Egy idő után már apa is tiszta ideg, pedig jól bírja a sírást.

Végső elkeseredésemben porszívó hangot töltöttem a telefonra... Ha jött a sírás, csak bekapcsoltam és betettem közénk a hátsó ülésre. Jobb ötletem még mindig nincs, de így legalább a gyerek is nyugodt, általában elelszik és nem ordít keservesen, hogy miért nem veszem fel, mikor ott vagyok mellette.

2013. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de jó ötlet-köszönöm.

játékot nem tudok adni-ahhoz picike még.tesó is ült mellette-most elöl van mellettem-remélem változik még.pedig a gyerekeket elringatja az autó.

2013. okt. 16. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos idővel változni fog. Ahogy van olyan baba, aki eleinte a babakocsit nem szereti.

Nálunk ilyen gond nem volt még szerencsére, de én pont "ellentétesen" csináltam mindig, mint te: nem közvetlen evés után indultunk, hogy ne rázzuk fel a pocakját. és pont hogy alvásidőre tettük az autózást, mert így könnyen elaludt és nem volt gond. Ezt a mai napig szeretem így csinálni, mert azért ha éber, akkor már 20 perc után uncsi csak ülni az autóban, pedig már elmúlt 1 éves. Nálunk, míg pici volt, elöl az anyósülésen utazott, engem nem látott, apa meg az utat nézte, szóba se került, hogy "mulattassuk". Persze, egy-egy hosszabb úton jött a sírás, akkor cumiztattam, itattam, de az esetek 90%-ban nem is tudta, hogy én is ott vagyok - nem "ingerelte" a látványom, hogy vegyem ki, dédelgessem...

Sok sikert! Remélem, valami beválik nálatok is!

2013. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

sajna egyenlőre kivitelezhetetlen,hogy ne evés után menjünk.alszik-eszik-és rohanunk a tesóért az oviba.

2013. okt. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!