Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a kanalazgatásra?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a babám tápszeres.Minden étkezés előtt amikor felkel azonnal kéri a cumisüvegből a kaját,így amikor próbálkoztunk a kanállal evéssel sírt nagyon amíg meg nem kapja a cumit.Ha utánna adtam volna neki akkor meg már jóllakott és azért nem kérte.Nem tudom hogy csináljam hogy rávezessem a kanállal evésre,ha evett is nem igazán nyitja a száját ki,így mennyiséget nem eszik.
2013. okt. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
könnyen lehet még enm érett rá idegrendszerileg, semmi baja nem lesz ha vársz pár hetet még a hozzátáplálással. 1-2 hét mulva ujra próbáld meg.
2013. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit adsz neki?

Kezdd tejpéppel, annak hasonlít az íze a táphoz.

30 mili víz, 1evőkanál tejpép.

Nem eszik egyik gyerek sem egyik napról a másikra kanállal!

Fiam 1 hete kanalazik, de nem nagyon kell neki.

Minden nap délután ezt a 30 Milit bekavarom, s próbálkozunk!

Lányomnál almával kezdtem, nem kellett neki, de a barackot megette, meg a Tejpépet is.

2013. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 étkezés között próbálj 1-2 kanállal,csak hogy had szokja..
2013. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!