Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babát úgy kell etetni...

Egy babát úgy kell etetni mint egy kutyát?

Figyelt kérdés
5 honapos babámnak az orvos uj tapszert irt fel,mert a regi megszűn,de sajnos nem izlik a kislanyomnak.elpanaszoltam ezt az orvosnak es kertem h irjon neki masfajtat. Erre aut a valaszt kaptam hogy a gyereket etessem ugy mintha kutya lenne ugyanis a kutya csont helyett inkabb szetetne marhaporkoltet enni. Tehat ha a gyerekem ehes akkor meg fogka enni. Szerintetek? Elnezest a.hibakert de telorol vagyok. Koszi a valaszokat.
2013. okt. 20. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csak tápszert válts, hanem orvost is. A mi doktornőnk mindig kérdezte, hogy szereti, elfogadja? Nagyon sok fajta van, ha nem szereti próbáljatok másfajtát.
2013. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye.
2013. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A mindenit, hol vette az orvosi diplomát?

Van többféle, nyugodtan kísérletezhetsz, én ahogy hallottam a Milupa magasan viszi a lécet, de nem tudom mert az enyém anyatejes volt.

Válts orvost, és nyugodtan adhatsz neki tejpépet is már.

2013. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első, válts orvost! Kisfiamnál is mindig érdeklődött az orvos, hogy szereti e a Milumilt, nincs e tőle baja, mert ha igen akkor váltani kell! A kutyás beszólást meg kikértem volna magamnak!
2013. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én konkrétan elsírtam magam a kutyás dolgon. Orvost fogok váltani, addig pedig megpróbálok másfajta tapszert venni a drogériab remelem sikerül találni olyat amit szivesen eszik a babam. Koszi a valaszokat szep.estez nektek!
2013. okt. 20. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet:( Holnap válts. Ez egy BAROM!
2013. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
????????? van ilyen orvos? Tuti leszerződött ezzel a tápszeres céggel...
2013. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez aztán az empatikus gyerekorvos! Szomorú, hogy a szakvizsgán nem vizsgálják az embert magát, csak az elméleti tudást. Kiszűrhetnék azt, aki messziről sem való gyerekek közelébe! A gyerek nem kutya, és ha ilyet mondana nekem valaki, én úgy elküldeném a francba, ahogy még senki! Mázlija, hogy nem velem próbálkozott, nagyon hirtelen haragú vagyok!
2013. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Milumil HA Start optima tápszert adok a kisfiamnak, ezt 0 hóstól lehet adni bármeddig.

Ő nagyon szereti. Pedig féltem az elején mert 7 hónapos koráig csak anyatejes volt, de akkor elutasította és már nem volt igazán elegendő tejem.


Ezért a tápszerért rajong.


Az orvos meg egy igazi b@rom.

2013. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos nálunk egy helyettes orvos volt hasonló,fiam Beba tápszert kapott,nagyon jó volt neki,mentem felíratni és a helyettes nem volt hajlandó felírni csak Milupát,mondogatta milyen jó,gondoltam kipróbálni ki lehet kiváltottam,szegény gyereknek fájt a gyomra,nem akarta megenni,rossz kedvű volt tőle,ezért kidobtam majd mentem vissza felíratni Bebát,erre azt mondta a doki nem írja fel mert a Milupa jobb adjam azt majd megszokja,ott hagytam és recept nélkül vettem neki Beba tápszert,amúgy a Milupa összes ter,ékétől fájt a fiam hasa az állaguk a szaguk is nagyon fura és mű,gondolom a dokinő leszerződött velük jó pénzért.
2013. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!