Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lepontozás/sértegetés nélkül:...

Lepontozás/sértegetés nélkül: csak anyatejes, csak tápszeres vagy vegyes (volt) a babád?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 22:52
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is!
2013. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Születésétől fogva tápszeres. A kórházban ahol szültem úgy néztek rám mint egy rongyra, mert a 6.napon csak kb.5ml tejet tudtam lefejni, a babám nem fogadta el a cicit, és még sok más probléma volt...azt gondoltam nekem nem is lesz több tejem, mert a csecsemősnővérek ezt sugallták felém. Így itthon már le is mondtam az egészről, feladtam. Sajnos nem néztem utána a dolgoknak, azt gondoltam a kórházban majd úgyis támogatnak.

Nagyon bánom, hogy elcs*sztem a dolgot, és tényleg elhittem, hogy nekem nincs és nem is lesz tejem. De késő bánat.

2013. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

6 hónapig csak anyatejes volt, azóta hozzátáplálunk, 8 hónapos lesz jövő héten, a zöldségen-gyümölcsön-húson kívül még mindig csak anyatejet kap.

Én is nyomom a hasznosakat, nem értem ezeket a lepontozásokat. Egyszer kiírtam egy hasonló kérdést, szintén ezzel a kikötéssel, ott is rendesen ment a lepontozás... Ki lesz ettől boldogabb?

2014. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
A lányom 1 hónapos koráig vegyes volt...utána csak anyatejes lett 5 hónapos koráig. 5 hónapos korától kapott ismét némi tápot...de most 7 hónaposan ismét elég neki az anyatej a gyümi mellett. Mindig keményen küzdöttem, amikor el akart menni a tej. Ha legközelebb kezd apadni, már nem fogok tovább küzdeni :(
2014. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

1. fiam fel eves koraig csak anyatejes volt, akkor kezdtem a hozzataplalast (szoptatas mellett). 16 honaposan valasztottam el, azota tejital.

2. fiam meg csak 1 honapos lesz, ot szoptatom, de iszonyat lusta, nagyon kuzdunk. Ugyhogy egy hete fejek szoptatas utan es azt kapja potlaskent este, mert a cumisuvegbol megissza rendesen. Nem tudom igy mennyi ideig marad tejem.

2014. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Csak tápszeres 10 napos korától, félig-meddig elhatározásból.


Most 2 éves

2014. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
3 hétig szoptattam, de az első naptól kezdve kellett tápszerrel pótolni, és 3 hét után teljesen tápszeres volt a lányom!
2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!