Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közlekedés babakocsi vagy...

Közlekedés babakocsi vagy hordozó?

Figyelt kérdés

3 hónapos babámat kontrollvizsgálatra kell vinnem a kórházba.A kocsink elromlott, egyedül kell vinnem, busszal, egy távolsági(15 km) és egy helyi járatos buszra kell felszállni.

Ti mivel mennétek, babakocsival vagy bébikenguruval?

A babakocsi kényelmesebb lenne, de elég széles, nem tudnék vele egyedül le-felszállni a buszra.



2013. okt. 21. 14:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megoldottuk, ez egy egyszeri utazás volt.

Falun lakunk, 15 km-re a várostól, falusi sétára tökéletes a babakocsi, messzebb pedig autóval vittük, de most a kocsi szerelőnél, enélkül kellett megoldani.

Hát a kengurut válsztottam, ezzel a távolsági buszon könnyebb volt közlekedni. A babának is kényelmes volt szerintem, csak nekem nem, másnapra majd leszakadt a derekam, annyira fájt. Több ilyen eset nem lesz, de ha mégis, a babakocsi jobb megoldás, majd beszerzünk egy kisebb, könnyebb méretűt.

Mindenkinek zöld kéz!

2013. okt. 24. 09:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális mei tai-t vegyél, attól nem fog leszakadni a derekad és a babád csípőízületét sem teszed vele tönkre.

A kengurut meg sem kellett volna venni.

2013. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!