Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráejtettem a telefont a 7...

Ráejtettem a telefont a 7 hetes babám fejére. Vigyem emiatt orvoshoz?

Figyelt kérdés
Annyira bánt hogy nem figyeltem oda eléggé. Kb 10 cmről a kezemből csúszott ki a telefon miközben szoptattam. Nem sir, még nem látok változást a fején, de eléggé aggaszt. A másik hogy szerintetek el kell hogy mondjam a páromnak mi történt?
2013. okt. 22. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pici korukban jól bírják a gyerekek az ütődést. Gondolj bele, mennyit fog majd esni (és főleg a fejére) ha majd járni, mászni tanul. Mivel nem nőtt még be a kutacsa, a koponyacsontok szépen el tudják vezetni a rezgést. Jó, persze, nem mindent, de ez a telefon dolog még pont az a kategória. Ha nincs piros púp sehol, nem duzzad a kutacsa, akkor ne aggódj.
2013. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
gyerekem kb. 8 hós lehetett mikor lefordult az ágyról. borzasztóan megijedtem, orvoshoz ugyan nem vittük, de az ügyeletet azonnal hívtuk, és elmondták, mire figyeljünk oda. azóta több "baleset" is érte a már másfél éves lányomat, semmi baja nem lett.
2013. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

Egy telefon kb 20-30 dkg, a babád kb 6 kiló lehet...tehát kiszámolhatod, ez olyan, mintha egy 70-80 kg-os embernek egy 3-4 kilós valami esne a fejére.

Egyébként szerintem is túlreagálod.

2013. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, a telefon a kezemben volt szopi közben, talán smst írtam és valahogy kicsúszott a kezemből egyenesen a kislányom fejére...

Ennyitől semmi baja nem lesz ne aggódj, sokkal nagyobb ütések fogják még érni őket. Nem sírt, nem lett púp.


15 hónapos volt amikor, leesett a kanapé karfájáról (kb 70 cm-ről) háttal, pont fejre. Bevittük a kórházba, megröntgenezték nem volt akkor sem semmi baja. Annyit mondtak, hogy ha hányna, vagy szokatlanul aluszékony lenne, akkor vigyük vissza...


Úgyhogy ne aggódj, minden rendben van vele...

2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, a páromnak már telefonon elmondtam, szerencsére nem haragszik rám, a babámnak meg semmi baja. Gondolom hogy érik majd még kisebb balesetek a gyerekemet, de ez volt az első alkalom és hirtelen megijedtem.
2013. okt. 22. 16:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul :). Én sajnos a távírányítót ejtettem a kis buksijára szopi közben, én jobban megijedtem :).
2013. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb balesetek??? :) Na majd ha elkezd járni...el sem tudod képzelni mekkorákat tudnak esni abban a korban. Nekünk jobban fáj egy két esés mint nekik hidd el. és még sem lesz semmi bajuk :)
2013. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!