Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is volt mozgásfejlődés...

Nálatok is volt mozgásfejlődési alvászavar 5 hónapos körüli babátoknál?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig egyszer kelt éjjel 2-3 között. Pár napja 3 szor is felkel, pl ma is felkelt hajnali 4kor is, a kaját nem fogadta el, teából is alig ivott, nézelődött 1 órát majd bealudt. Egyből gugliztam, találtam egy cikket amibe leirja hogy mik lehetnek az alvás romlás okai és irt ilyet hogy mozgásfejlődés miatt. Igaz, most tanul kúszni és ülni, tényleg lehet hozzá köze? Akinél volt ilyen, sokáig tart?1éjszakai kelés még oké, de 3???? Újra ott vagyunk mint amikor újszülött volt és 2óránként kelt.
2013. aug. 22. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a nagymozgások okozhatnak ilyet. A fiamnál a mászás és a felállás volt ebből a szempontból gáz, még álmában is mászott, és persze fel is ébredt rá. Ugyanez a felállásnál, folyamatosan fel akart állni, éjjel vagy 10-szer keltünk hozzá :( Kitartás, elmúlik viszonylag gyorsan, pár nap és helyreáll a rend, addigra természetes lesz, hogy csinálja.
2013. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van, az én kislányom most múlt 5 hónapos és kb. 2 hete ugyanezt csinálja, megfordul álmában, persze vissafelé (hasra) meg még nem megy.

Van hogy 3X is felkel, csak Ő eszik is ráadásul.

Eddig sosem kellett az éjszakai alvásoknál a cumi, mostmár igen.

Szerintem még a fogacskái is szeretnének kibújni, az is zavarja.

Pontosan én is azt érzem amit Te, ugyanott vagyunk, mint újszülött korában.

Nyugi, nem vagy egyedül!

2013. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. Akkor beletörődök (nem mintha lenne más választásom) :) .
2013. aug. 22. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van.Már kb egy hónapja tart,volt, hogy óránként ébredt

bár a mai éjszakát már átaludta újra...

Remélem most már így marad.

6 hónapos lett tegnap.ül, mászik ilyesmi és foga is jön.

2013. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!