Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A héten elválasztom a cicifügg...

A héten elválasztom a cicifüggő babámat, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mindjárt 1 éves lesz. Eszik rendesen,nappal cicizik. És amiért az elválasztáshoz jutottam az az hogy egész éjjel cicizik..kipróbáltunk mindent az égvilágon és már a védönők is azt tanácsolják hogy válasszam el. Csak cicin aludt el eddig,nappal a babakocsiba néha. Éjjel 20percenként kel és CSAK a cicin nyugszik meg,ha kiveszem a szájából felkel. Szombaton már nem adok neki cicit egyáltalán,éjjel sem. Nem akarom sírni hagyni de biztos nehéz lesz neki :-( valami ötlet ami megkönyítheti? Születése óta nagy cicifüggő. Köszi
2013. okt. 22. 14:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mielött azt hinnétek,nagyon szeretek szoptatni DE csak nappal!! Az éjszakák borzalmasak már 1 éve. Remélem nem tartotok rossz anyának ezért!? De megpróbáltam eddig bírtam..
2013. okt. 22. 14:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom de engem is érdekel. 16 hónapos a kislányom és éjjel óránként ellenörzi hogy megvan e még a cici :/
2013. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hirtelen szeretném elválasztani nem fokozatosan mert ha nappal még kapna akkor éjjel biztos kérné még..
2013. okt. 22. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Adsz neki cumit ? ÉS folyadékot mit iszik ? Baba tea vagy víz ?

Próbáld meg éjszaka cici helyett adni a teát vvagy a vizet ! Persze nem 20 percenként,mert ugye annyi idő alatt nem szonjazik meg.

Szóval első felkelés tea...második cumi..harmadik ölelés-simizés-dúdolás

Nappal még adhatsz neki.max fejd le és add cumisüvegből

2013. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Simogatni kell, felvenni esetleg, odabújni hozzá, az a lényeg, hogy érezze a jelenlétedet. És nem lesz egyszerű, de ha megvan az elhatározás, mindenképp tarts ki mellette. (Én azért tennék egy próbát, hátha mégis menne úgy, hogy nappal igen, éjjel nem.)

Valamennyit pedig, ha nagyon feszít, fejned kell, nehogy begyulladjon a melled. Sok sikert, kevés könnyet Neked!

2013. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nappal mennyire cicifüggő?

Én már két gyerekkel csináltam végig, hogy nappal szépen elhagyták a cicit, "csak" azon aludtak el, éjszaka viszont kb. ugyanazt nyomták, mint a tied. Én csak az éjjelit vettem el tőlük, nem h gytam őket egyedül sírni, de nem adtam nekik cicit és kész. Az eleje nehéz volt, mert nagyon nehezen aludtak vissza nélküle, de napról napra jobb lett. A nagyobbik pár hét múlva elhagyta a nappaliakat is, a kicsi viszont még fél évig, vagyis 18 hónapos koráig szopizott reggel és este, az esti cicin elalvásról fokozatosan szokott le teljesen magától. Persze, ha szeretnéd, elválaszthadot már teljesen is a babádat, hiszen "nagy" már, ezt csak azért írtam le, mert lehetséges csak éjszakára elválasztani is, ahogy jónak látod.

2013. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
biztos le leszek pontozva,de nem érzem magam rossznak azért ahogy elválasztottam a lányom.Nekem drasztikusabbnak tűnik a nem adok megvonás.Szóval én úgy csináltam,hogy vettem körömrágás elleni ecsetelőt azzal kentem be a cicim.Mivel rossz íze volt nem kellett neki többet.Aznap este pityergett egy 10 pecet,de odabútam,simogattam,és elaludt.
2013. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Cumi nem kell neki,én ilyen babát ezelött még nem láttam :-) Vizet iszik csak,a tea sem kell neki,ha megédesítem akkor sem. Nappal elvan cici nélkül,van hogy egész napra el kell mennem és akkor tápszerezik meg eszik mást is. Homeos dolgokat is próbáltuk..meg még millió dolgot. Azért gondoltuk hogy nappal se legyen akkor cici mert szegényem végig szenvedi majd az éjjelt cici nélkül,nappal meg kap,ezért estére biztos várná. Az jó lehetne hogy a vőlegényem lenne csak vele egy szobába az első 1-2 nap?? Meg tudja nyugtatni amúgy szépen,de most biztos nehéz lesz.
2013. okt. 22. 15:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja csak éjszakára gondoltam hogy én átmegyek másik szobába. Többen is ezt tanácsolták. Én biztos nem bírnám ki és cicire tenném... Köszönöm!!
2013. okt. 22. 15:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaj dejó hogy írtad! Javasolták a babák újjszopásról leszoktató 'lakkot' de nem vettem mert nem bíztam benne..azt gondolom hogy csak felhergelné magát.. És utánna nem is kereste? 10perc sírás 1x és kész? Köszi
2013. okt. 22. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!