Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan döntenétek ebben a...

Hogyan döntenétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

az van,hogy vettünk 20 ezerért használt babakocsit. és most akarunk venni egy hordozót,azt már ujat.Egyik kérdésben olvastam az előbb,hogy uj babakocsi 37000ft ért van ez a fajta [link]


.arra gondoltam hogyha én eladnám 20 ért a használt babakocsit, akkor vehetnék egy ilyesmit, teszveszen láttam ahhoz van hordozó, és ugyan annyira jönnék ki nem?mert most 20 ezret kikell adjak egy hordozóért, ami kocsiban is használható, ha most eladom a kocsim ,és veszek egy ilyesmit hordozóval akkor a kocsi ár 20.000ft én meg szintén hozzáteszek 20-30 ezret és uj babakocsim lessz hordozóval. igy meg van egy használt babakocsim. de lehet rákell 10.000ft ot fizetni még az ujra.


2009. nov. 12. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elöbb add el,amid van,,utàna vegyél ujat,az a biztos,amugy igazad van,bàr a babakocsit nem tudom hogy néz ki,ami most van nektek.
2009. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia



én annó néztem ezt a fajta kocsit,és ha jól emlékszem,akkor a hordozót csak plusszba lehet hozzá megvenni,és nem alapfelszerelés...

Ehhez szerintem csak mózes van,meg sporttá lehet átalakítani..

2009. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet olcsóbb hordozókat is kapni!Mi összesen 6 hónapot használtuk a hordozónkat, így én fölöslegesnek tartom a tizen vagy huszon ezret kiadni érte!Viszont ésszerűen gondolkodsz, ha ilyen árkategóriájú hordozban gondolkodsz!Én eladnám a használtat, és vennék egy újat hordozóval, a helyedben.Így minimális ráfizetéssel lesz egy új kocsid is és hordozód is!
2009. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

16.25-ös vagyok


Most néztem meg a vaterán,és ott 35000 ft.

És igen...Csak rendelni lehet hozzá a hordozót,ami 12000 ft..

De azért nézd meg te is!!!

Ott le van írva,hogy mi is van hozzá,meg ilyenek...


Üdv.,egy 3,5 hónapos pici lány anyuja:)

2009. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyenünk van, volt hozzá hordozó. Egy elég nehéz babakocsi hozzáteszem.
2009. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod, add el a babkocsid, és vegyél egy újat egyben. Mi ebben a kérdés? ...

Ha nem viszik el, marad a régi babakocsi-új hordozó felállás...

2009. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindekinek.

csak ha felteszem a teszveszre,mert talán ott elkel, muszály vagyok eladni pl,ha akkor van vevőm mikor én pont használom?

2009. nov. 12. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne lennél köteles eladni!
2009. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze !Ha felteszed, és elkel köteles vagy eladni!Ha használod, ha nem!Benne van a teszvesz szabályzatában!
2009. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És azzal is számolj,h az állapotának olyannak kell lenni,mint amikor felraktad!
2009. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!