Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán nyakláncot éjszakára...

Borostyán nyakláncot éjszakára le kell venni a babáról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Te jó ég! Naná!!!
2013. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Rá se kell adni. Megfulladhat tőle, és nem is használ semmit. Ez csak babona.
2013. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy rá sem kell adni. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor amikor játszatok rárakhatod hogy azért legyen rajta vagy add neki oda had fogdossa, de én a nyakába semmit nem raknék. Nem tudják még koordinálni a kézmozgásukat, ha beleakad nem tudják kivenni belőle, csak ráncigálni, az meg fulladáshoz vagy ahhoz vezet hogy megsérti a bőrét.
2013. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Én nem adnék rá!Nem hiszek benne.Volt egy kisfiú akinek a szülei a nyakába akasztották.Éjjel nappal ott volt.Ahogy teltek a hónapok és aludt a babakocsiban már igen szűk volt,mélyen bevágott a nyakán a bőrébe.Mindig szörnyülködtem.Meg sem bírtam lazítani rajta mert már kinőtte.Ha nyűgösködne akkor inkább az íny ecsetelő.Én három babát neveltem fel,és nem volt még akkor borostyán nyaklánc.De azt sem vettem észre amikor a fogaik bujkáltak mert nem nyafogtak.
2013. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Ellenpélda: 4 hónapos kora óta a fiam nyakában van, tisztítani szoktam levenni, észre sem veszi, hogy a nyakában van, soha nem piszkálja, nem tud megfulladni tőle, és nem vág bele a nyakába. Semmi baja nem lesz, olyan a kialakítása, hogy nem lehet baj: egyenként csomózott, ha elszakadna, nem gurulnak le a gyöngyök, legömbölyítettek. Lehet, hogy babona mi használjuk, szenvedünk a fogakkal, így is eleget. 7 hónap alatt 11 fog bújt ki.....15 hónapos a fiam.
2013. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Az én fiam 3 hónapos kora óta hordja most lesz 5 hónapos, a lánc éjjel nappal ott van a nyakában és semmi baja nincs tőle, az elején az apja frászt kapott ha akár nappal is a nyakában volt. De azóta semmi baja nincsen vele mert látja hogy a gyereknek sincs semmi baja. A szülőknek meg kell hogy legyen annyi esze hogy ha látja hogy már kicsi akkor leveszi vagy ha kényelmetlen a gyereknek. Nálunk több unokatestvérnek is van/volt..
2013. okt. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
éjjel sem szabad levenni, rajta van a papírján. nekünk is van, azóta alig veszem észre, h. fogzik.
2013. okt. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
amúgy hat válaszból öt nem is válaszolt a kérdésre! mutassátok már meg hol írja a kérdező, h. vázoljátok a láncról a véleményeteket!?!?!?
2013. okt. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ír senki konkrét választ mert mindenki mást tapasztalt..
2013. okt. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Elvileg akkor hat, ha éjjel-nappal rajta van, viszont nekem személy szerint eszembe nem jutna éjjel felügyelet nélkül nyakláncot hagyni egy kisbabán. Pont ezért nem is használtuk (pedig megvettem).
2013. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!