Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kövér a kislányom?

Szerintetek is kövér a kislányom?

Figyelt kérdés

11 hónapos múlt, 13 kilo, kb 80-82 centi. Angliaban élünk, két hete voltunk mérésen akkor azt mondta a védőnő hogy a felső átlag felett van. Kérdezte miket eszik, mondtam, hogy jorészt azt amit főzök (amit korának megfelelöen ehet) nasinak gyümölcs (erre figyelek mert en nem voltam gyumolcsszerető gyerek, felnőttkoromra szerettem meg csak) vagy joghurt. Erre ma telefonalt hogy kijönne családlátogatásra mert aggódik a gyerek sulya miatt. Nem tudom, hogy ez mit takar, hogy marad egy delutant figyelni, vagy benez a hütőbe, de rosszul érzem magam.

Ja, meg azt elfelejtettem, hogy az elalvasnal szopik meg valamint mellettunk alszik (ettol is elore felek mert hiaba mondtam hogy ez nekunk kenyelmes, szerinte le kell szoktatni rola, mert mar nagy-akkor volt 8 honapos...)


2013. okt. 22. 22:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnik daginak.Szerintem korához képest magasabb,nem?Természetes,h akkor viszont a súlya is nagyobb,szerintem normál hurkái vannak.De majd meglátod,h a súlya stagnálni fog és inkább nyúlik majd.
2013. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
20%
Hát a kép alapján is elég kövér sajnos.
2013. okt. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
31es vagyok.Most már kíváncsiságból elővettem a kiskönyvet,pontos adatokért,mert én nem látom kövérnek a babádat.Az én lányom adatai: születési:3590gr;52 cm!1 éves:9390gr;72cm!2 évesen:13kg;86cm!Szóval ő 2 évesen volt akkora,mint a tied 1 évesen.De ez nem azt jelenti,h kövér,hanem hogy nagy baba,magas.Szerintem az étkezésével nincs baj.Ha ki akarják vizsgálni,akkor vizsgálják,jobb megelőzni,de szerintem nem kell félned,egészséges hurkái vannak,egy 1 éves gyereknek azért még vannak hurkái,sőt kell is legyen :D.Olyan 2éves körül szoktak formásodni...ahogy én megfigyeltem.
2013. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
32es szerintem te nem láttál még kövér gyereket. Az a kislány sehol nem kövér. Husis, de nem betegesen...
2013. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
32. Válaszolo, meg tudod mondani pontosan, hogy hogyan kövér? Ugy ertem a feje ( a pofijat tolem orokolte ugyanilzen pofizacskoim vannak vekonyan is :)) vagy a hasa vagy ugy minden?
2013. okt. 24. 11:11
 36/43 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy tettél fel képet!Hát a kövértől nagyon messze van!!Szép egészséges baba!Nincs aggódni valód.A számokkal ne foglalkozz!Jó babázást.
2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
36%
a kezèn làtszik leginkàbb a tùlsùly. nagyon vastag hurkàs. Nem bàntàsbòl mondom, de nekem a gyerekkori elhízàs a gyenfém. Èn is kövér gyerek voltam és emiatt a mai napig kínlòdom. Nagyon figyelek, hogy a fiam ne hìzzon el. Ő most 104-105 cm ha màr nem több ès 14,5 kg.
2013. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

egyébként nálunk a férjem volt 16 kg másfél évesen! anyósom mesélte, hogy anno a főbérlőék minden délután elkérték a gyereket, addig ő tudott takarítani meg ilyesmi, örült hogy foglalkoznak vele. Aztán mikor nem értette, hogy miért nem eszik a gyerek vacsorát, noha egyre dagibb, végül kiderült, hogy a néniék kolbásszal, szlaonnával, kenyérrel, sült krumplival tömték a gyereket amíg náluk volt. Egyébként utána kifejezetten sovány kisfiú volt, most pedig 186 cm magas, 80 kiló, szóval teljesen normális volt világ életében. Egyszóval nem osztom az utolsó véleményét a gyermekkori elhízással kapcsolatban.

Egyébként ott lehet a kutya elásva, hogy írtad, te és a párod is "nagyok" vagytok, szerintem genetika :)

2013. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
48%
1 évesen még teljesen normális a hurkás kar!!!
2013. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Így van!A 39-es igazat ír!!
2013. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!