Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is kövér a kislányom?

Szerintetek is kövér a kislányom?

Figyelt kérdés

11 hónapos múlt, 13 kilo, kb 80-82 centi. Angliaban élünk, két hete voltunk mérésen akkor azt mondta a védőnő hogy a felső átlag felett van. Kérdezte miket eszik, mondtam, hogy jorészt azt amit főzök (amit korának megfelelöen ehet) nasinak gyümölcs (erre figyelek mert en nem voltam gyumolcsszerető gyerek, felnőttkoromra szerettem meg csak) vagy joghurt. Erre ma telefonalt hogy kijönne családlátogatásra mert aggódik a gyerek sulya miatt. Nem tudom, hogy ez mit takar, hogy marad egy delutant figyelni, vagy benez a hütőbe, de rosszul érzem magam.

Ja, meg azt elfelejtettem, hogy az elalvasnal szopik meg valamint mellettunk alszik (ettol is elore felek mert hiaba mondtam hogy ez nekunk kenyelmes, szerinte le kell szoktatni rola, mert mar nagy-akkor volt 8 honapos...)


2013. okt. 22. 22:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg semmikor nem normális pár hónaposan sem 1 évesen meg pláne nem, hogy enyire hurkás legyen a gyerek.
2013. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ne hallgass senkire, nagyon "okos" itt mindenki. A képet ugyan nem láttam, de egyik válaszoló sem gyerekorvos, vagy ismeri a család adottságait! Felháborító, hogy idepo*áznak ilyeneket! Én majdnem 5 kilóval születtem, egy évesen ÚSZTAM felnőtt medencében, 2 évesen bicikliztem, ahogy iskolás lettem pedig kezdtem is a labdajátékokat. Mindig magasabb voltam a többieknél, és a mérleg is mutatott érdekes dolgokat, de nagyon magas, sportoló szülők gyerekétől mit várunk? Nem is bas*ogatta senki ezzel a szüleimet. Jelenleg első babának várjuk, a 37. hétben 3 kiló 40 deka, és hüledezik mindenki, hogy úristen, mekkora lesz! Mekkora legyen??? Én, az Anyuka 180 vagyok, Apuka 195, és szintén sportolt világ életében. 2 kilós gyerekünk szülessen??? Amíg a babád boldog, sokat mozog, aktív kis vasgyúró, mindenki tehet egy szívességet...
2013. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Kedves 41-es!Még hogy nem normális,hogy egy csecsemő hurkás legyen????A csecsemők nagy része hurkás.Az én gyerekem 6 hónaposan tiszta dagi volt és csak anyatejet kapott,nem etethettem túl,mégis tiszta hurka gyurka volt,mindent a maga idejében pont megcsinált,nem volt tőle lemaradva.Még jó hogy nem azt mondják itt egyesek,h fogyóztatni kell egy ekkora gyereket.Majd ha már 2 évesen is hurka- gyurka,akkor el kell gondolkodni.De mint olvashattátok,nem eteti egészségtelen,hízlaló ételekkel,úgyhogy biztos hogy nem túltáplált!!!!
2013. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!