Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a baba most kezd mászni,...

Ahol a baba most kezd mászni, vagy mászik a vegyszeres felmosás után sima vízzel is felmostok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Frosch felmosót használok. Van belőle zöld meg lila is, ami nem a sima ecetes, jobb illatuk van szerintem. Vagy a gőzös padlótisztítót használjuk. Domestos szagát nem szeretem, így nincs itthon.
2013. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is a Frosch levendulás tisztítószerével mosok fel. Az illata is jó, és megbízható minőségű, öko, engem ez megnyugtat...
2013. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én se használok sose vegyszert.

Az ecet olcsóbb és környezetbarátabb is.

2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem mostam fel, csak Domestos-os vízzel!
2013. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én soha nem mostam fel domestosos vízzel, csak ecetessel. Semmi baja nem volt a gyerekeimnek. Kell nekik annyi "kosz".
2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én tusfürdővel szoktam felmosni :))) nem mosok fel utána vízzel. pedig még puszit is adott a járólapnak, de semmi baja
2013. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én szintén Domestossal szoktam felmosni, semmi baja tőle a kislányomnak, 14,5 hónapos, igaz, már megy, de még szokott mászni is.
2013. okt. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Az ecet nem túl hatékony, főleg ha nagyon fel van hígítva. Márpedig hogy ne legyen büdös, eléggé fel kell hígítani. Pécsen van egy szőnyegtisztító, akiknek egy boltja is van és Kiehl márkájú tisztítószereket forgalmaznak. A fickó ott javasolta a Blutoxol nevű anyagot. [link]

Nem büdös és erős fertőtlenítő, a gyerekre sem veszélyes.

2014. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, 18-as válaszoló... Téged megnyugtatnak azok a biztonsági figyelmeztetések?! Ez alapján egyáltalán nem állítanám, hogy veszélytelen a gyerekekre nézve. Én maradok a Frosh tisztító szereinél...
2014. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Huh, hát azért a saját otthon felmosását ne keverjük már össze egy fertőtlenítéssel...

"Az ecet nem túl hatékony"- nem fertőtlenítésre használjuk, hanem felmosunk vele, arra pedig pont elég.

2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!