Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen dolog ezt...

Szerintetek milyen dolog ezt válaszolni egy aggódó anyukának? Egyáltalán van valaki aki helyesli a válaszát?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés és rögtön az első válaszoló válaszára gondolok. Szerintetek?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szobat..


2013. okt. 25. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

nem értem mi bajod a válaszával. Tökéletesen válaszolt. Jobb ha elviszi a gyereket orvoshoz, mert ha nem és az állapot folytatódik abból komoly gondok lehetnek később...


persze ha anyuka annyira aggódna a gyermekéért, akkor orvostól kérdezné a dolgot, nem gyk-n...

2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van az elsőnek:)
2013. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy olyan oldal, ahol laikus emberek válaszolnak, általában a tőlük telhető legjobb módon. A válaszoló leírta a véleményét kulturáltan. Nem káromkodott, nem szidta a a kérdezőt, tehát véleményem szerint azt tette, amire ez az oldal való.

Az más kérdés, hogy ki mennyire tud azonosulni a válaszával. A kérdező majd eldönti, hogy megfontolja-e vagy sem.

2013. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem tudom, igazság szerint egy 3 évesnek azért már érteni kéne, h mi a helyzet. Annyiból egyetértek, h vmi lelki oka lehet, hiszen a kérdés kírása előtt 2 hónappal még hajlandó volt, de aztán egyáltalán nem. Mondjuk nem hiszem, h a válaszolónak van gyereke, mert akkor nem írta volna le ezt így, ahogy leírta, csak okoskodni akart. Ennyi. Vannak ilyenek. :)
2013. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a stílussal vagy a válaszoló modorával, megfogalmazásával van a gondom, csak épp erős túlzásnak érzem. Ha 4-5 éves gyerekről lenne szó! De 3 éves! Ez messzemenőkig ijesztő következtetés. Ismerek én olyan gyereket, aki 3 és fél évesen lett egyik napról a másikra szobatiszta pszicológus nélkül. És nem kente ide-oda a dolgait.
2013. okt. 25. 15:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy ott az utolsó válaszoló. Én sem értem mi a probléma az első válaszolóval.
2013. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, egy picit én is okoskodásnak érzem, mintsem segítségnyújtásnak. Nagyon sok oka lehet, ha egy gyermek visszaesik, de ezek apró dolgok is lehetnek és nem feltétlenül mély lelki okai. Én azt is olvastam, hogy ha bejön a rossz idő és több a ruha a gyerekeken nem érzik úgy az ingert vagy nincs kedvük szólni, leöltözni.
2013. okt. 25. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De bakker, ez az oldal erre való. Ha a kérdőnek nem tetszik, akkor majd úgy csinálja, ahogy jónak látja. Ha nem ért vele egyet, akkor nem fogja pszichológushoz vinni, ennyi.


Az is legalább olyan, hogy te látatlanban kijelented, hogy semmi baja a gyereknek. Honnan tudod?

2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom, de azért a frászt sem hozom rá valakire feleslegesen. Egy odafigyelő anya nyilván észre fogja venni, ha olyan nagy a baj, hogy orvos kell. Bárki be tud másolni ide egy-két okoskodást ilyen-olyan könyvből. Igen ez az oldal arra való, hogy válaszoljanak és véleményt nyilvánítsanak ki. Én is ezt tettem.
2013. okt. 25. 16:12
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon értem a felháborodásodat. Lehet, hogy okoskodni akart, de könnyen lehet, hogy van igazság abban, amit írt. Szerintem sokszor sokkal károsabbak azok a válaszok, amik csak nyugtatni akarják az anyukát (úgy, hogy fogalmuk sincs az adott gyerekről), ezzel hamis illúziókba ringatják és a probléma szőnyeg alá söprésére késztetik.
2013. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!